ShareAvape.com

Pedig jó lenne az Neked! Ha mégse… Legfeljebb átveszem​:joy:

A penon v2 és az arti is kínai klón, eddig nem volt velük bajom. Ennek sincs baja, masszív, van benne anyag, csak nem dna, de nálam az előny, nem hátrány. A legtöbb sbs-nek az alján a kijelző, én spec nem szoktam nézegetni, ez nem mozi. :rofl:

Az egyetlen dolog, ami nem sikerült jól, ezen se, az a tűzgomb, feláldozták a dízájn oltárán a használhatóságot, pont mint a penonon. Igaz itt kevés a hely.

3 kedvelés

Na igen, a tűzgomb. Egy képen se látszik, hogy hol van. Láttam stabfa változtatot azon oldalt van. Ezen is?

Fasttech számlázási cím megadása nélkül nem enged tovább! vagy az is baj ha nem az én kártyámról rendelek?

Vegyél ajándék kártyát azzal fizess :stuck_out_tongue_winking_eye:

image

Ott van az elején a fém rész alatt, de teljesen egy síkban az elejével, ezért nem látszik. Viszont így nehéz megtalálni és mivel keskeny nyomni, szokni kell.

3 kedvelés

És azt hogy?

Ja hogy elől azok a félkörök a gombok?
Ezt a képet láttam, csak nem tudtam értelmezni :thinking::joy:

1 kedvelés

https://www.fasttech.com/account/ordergiftcertificates
egyszerűen katt amennyit szeretnél

Akkor add meg.

Még fényképezni sem lehet…

Ez az egyik széle:

Ez a közepe:

Ez a másik széle:

Köszönöm, így látszik! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Egyébként ugyanazt tudja a board, mint a penon meg az arti klón szerintem ugyanaz van bennük, akciós volt a tescoban, ezért vettek pár raklappal. :rofl:

Nekem egyik sincs, úgyhogy nem tudom azok mit tudnak :thinking:

Watt mod, fire lock, up down lock, lista vége kb. Szóval mindent ami nekem kell. :grin:

Sajnos nem találtam a neten sem artit, sem penont sem pedig balancet eredetibe, szerintem ezek meg sem jelennek és már el is kellnek, pedig mindegyik 400+ eur.

Kb nekem is ennyi kell :joy:
A mérete miatt gondolkodom rajta.
Na majd meglátom, kivételesen nem hirtelen felindulásból rendelek :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én találtam eredetit, na de valami 450 eur ha jól emlékszem. Azt azért mégse.

390… :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:…plusz szállítás

Artiért vagy penonért adnék ennyit, balanceért viszont nem.

Adnék én sok mindenért,ha lenne miből :rofl: