SENKI ne mondja azt nekem, hogy még megpróbálni se lehet!

Itt olvashatod Martin sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok. Mivel egy nagyszerű kezdeményezésnek tartom ezt az egész Jobban vagyok! történetmesélést, így én sem szeretnék kimaradni a buliból, lássátok az én sztorim is.

Elsőéves gimnazista koromban kezdtem dohányozni, mindenki számára ismerős okok miatt ugye amit hallunk a láncdohányosoktól -Mert megnyugtat.- Ment ez szépen évekig, és jó sok dologban korlátozott is, de előrébb tettem egy szál ciginek az elszívását a fontossági sorrendben minden másnál. Panaszkodtak hogy büdös a leheletem, a ruhám, öreges a kinézetem, sárgák a fogaim, köhögök, cuppogok, s.t.b. Aztán 21-22 éves koromra jöttem rá, amikor az akkori barátnőm hívta fel erre a figyelmet, hogy nem birok hosszú távokat megtenni, fulladozok, és az előzőekben felsoroltak. Így hát első dolgom volt egy elektromos rúdcigi (mi csak így hívtuk :D) megvásárlása, és láss csodát, rá se akartam nézni az analógra. Immár harmadik éve lesz, hogy cigi nélkül élek, és szerintem még jó sokáig leszek büszke tulajdonosa a jelenlegi készülékemnek!

Mindenkinek üzenem aki gondolkozik a leszokáson: Az egész igaz, hogy fejben dől el, de SENKI ne mondja azt nekem, hogy még megpróbálni se lehet. Én ismerem magamat, nagyon nehéz engem rávenni akármire is. Tudják ezt a barátaim, családtagjaim, ismerőseim. De ha nekem ment, másnak miért ne? :slight_smile:

A történetet beküldte :

Mengyi Martin Gergő