Segitsetek. Melyiket vegyem?

Sziasztok.
Vattát szeretnék rendelni aliról.
DL kazánba mennének. Ezt a kettőt nem ismerem, mindenképp cipőfűzőset szeretnék, azzal könnyebben boldogulok.
Segitséget köszönöm :slight_smile:


Az a tapasztalat, hogy ezek a cipőfűzős darabok csak akkor igazán jók, ha a hozzá készült coillal együtt használjuk, különben esélyesen nem illeszkedik jól.
A másik tapasztalat, bár ez csak személyes, hogy a Cotn, nem a legjobb fajta vatta lészállítás terén, igaz nem a cipőfűzős volt használatban. A Veeape-ről meg soha nem hallottam.

2 kedvelés

Szia. Köszi szépen :slight_smile:

1 kedvelés

Az elsőt nem ismerem. A Cotn fűzőse jó. Szerintem nincs baja a lészállításának. :face_with_hand_over_mouth: :thinking: Én fűzősből még a Wotofo vattáit ajánlom. Ha hármas coilba teszed jók lesznek bele, de lehet venni a Cotn tól 2,5 öset is.

1 kedvelés

Esélyes, a fűzőset nem ismerem mint írtam. DL-hez is elég volt?

1 kedvelés

Van tekerő méretező 3mm hez. Van készregyártott tekerés 3 mm maggal. És itt van a cotn, meg a wotofo 3mm es cipőfűzős vattái. 3 mm es coilokhoz gyártva, méretezve. Kizárt, hogy ne lenne jó a coilokba. Igen dl be is tökeletes. A 3 mm es magméret az dl. Szerintem.
De mint említettem a cotnnak van kissebb méretben is.

2 kedvelés

Szia! Én ezeket használom, Demon Killer Slacker Cotton és hozzá 3 vagy 3,5 magra tekerem a szintén Demon Killer féle Alient, számomra ez a legjobb páros, a huzal mellé is adnak vattát de én azt rda-ba használom. Lehet őket kapni itthon is.

1 kedvelés