Segítséget szeretnék kérni

Sziasztok! Nemrégiben megvettem az elsó ecmet. Ez egy Joyetech SIMPLE eGo AIO 1700 Eco Friendly elektromos cigaretta lila színben. Nem kaptam hozzá masik porlasztót és vékonyabb mint állitották de ezt betudtam annak, hogy lila színben kértem.
Első körben az a problémám hogy nem kapcsol be a cigaretta. Már votl használatban teljesen jól működött, de a mai napon eltűnt belőle a liqvid majd nem kapcsolt be, gondoltam felteszem töltőre miutan feltoltott működött. Szívtam egy kicsit és elkedett égni a porlasztó folyamatosan ugyhogy szétszereltem hogy ne csatlakozzon és ne egesse foloslegesen magat. Most megint nem kapcsolt be és most ujra töltőre tettem

1 kedvelés

Szia Bianka!

Óvatossan a töltéssel, még baj is lehet belőle! Nem hagynám a töltőn őrizetlenül.

Ha jól értem eltünt belőle a liquid, nem maradt nyoma, akkor az valami úton-módon csak a szerkezetbe szivároghatott be. Talán a tartály aljában lévő a +/- elválasztó tömítés a hibás. Így zárlatot és vagy szakadást is okozhat, ami eredményezheti az állandó hevítést, porlasztó égetést.

A szétszedés-kiszárítás-kitakarítás tudtommal nem nagyon opció ennél a tipusnál roncsolás nélkül (az alja felöl van összerakva).

Talán, most hogy fűtési szezon van, felraknám a radiátorra reggelig, hátha…

2 kedvelés

Leszedtem a szipkát a porlasztóval együtt és még így is hevíti, attol tartok, hogy kigyullad

1 kedvelés

Ha kopaszon, a töltőn is melegszik, az egy combos zárlat lesz. Vedd le a töltőröl, marad a radiátor, de már lehet, hogy nem lesz a régi. Az a liquid eltünt, nagy valószínűséggel az elektronikában van, ha nem volt máshol nyoma. Ha kiszárad az elektromos rész, a tömítés még ugyan úgy hibás marad és kezdődik az egész előröl…
…sajnálom.

(Mivel töltő nélkül is van-lehet kapacitás az akkumlátorban, egy esetleges zárlat esetén önnálóan, még töltés nélkül is melegedhet, az akku lemerüléséig.)

2 kedvelés

Így van! Melegszik magában is megbolondult szegény! Köszönöm szépen a válaszokat es a segítséget! Jól sejtem, hogy az ablak nem jó megoldás? Ki a hidegbe​:joy:
Bepánikoltam aztán kiraktam szerencsétlent megfagyni

1 kedvelés

Szia Bianka :blush:

Először is szeretnélek üdvözölni köztünk, érezd jól magad! :heart:

Másodszor pedig, hagyd is kinn! Addig amíg le nem merül magától. Majd dobd ki! Ez a folyamatos tüzelés avagy board zárlat iskolapéldája! Ennek sajna konyec. :confused:

4 kedvelés

Köszönom szépen! Már írtam az oldalnak hátha visszavveszik mert 10kt nem szivesen hajitok a kukába ugyhogy most reménykedem​:heart:

2 kedvelés

Attól függ, honnan rendelted, mert az ecigaretta.eu oldalon például 1 év garanciát írnak.

Onnan rendeltem és kedden küldenek nekem újat​:grinning:

5 kedvelés