eGO Aio erős gőz

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.Pár napja ismerkedem az e-cigi világával.Rendeltem egy 2 ezer forintos kütyüt(ego evod),használata egyszerű volt,jó volt,viszont az akksija borzasztó.Olvasgattam,és ma vettem egy eGO Aio készüléket.Ugyanazt a 18 mgos liquidet raktam bele,mint a másikba,ott semmi gond nem volt,de az Aiotól megfulladok.Raktam bele nikotinmentes aromát,attól is köhögőrohamot kaptam.Rendesen fáj,ahogy leszívom.Mi lehet a baj?
Nagyon megköszönném,ha tudna valaki segíteni,mert 15 ezer Ft volt,és lehet,hogy csak én nem tudom rendesen használni.A tetején azt a levegőszabályzót próbáltam minden irányban,nem lett jobb a helyzet.
Előre is köszönöm a segítséget.

Szia! Szerintem probáld gyengébb liquidel amiben kevesebb a nikotin vagy probáld meg hígítani mivel az elektromos cigit amúgy is többet szívod az nagyon sok nikotinból éppen ezért szoktuk 6mg körülire vegyíteni a leveseket

4 kedvelés

Köszönöm a választ!Raktam bele nikotinmentes aromát is,és úgy is éget,ha leszívom.Amire még gondolni tudok,lehet,hogy a tapasztalatlanságom okán helyből tönkrevágtam a gépet.Mikor elkezdtem beüzemelni,azt hittem,hogy a porlasztó már rajta van,és ugye azt írta,hogy 2-3 csepp liquidet cseppentsek a porlasztóba először,hogy fel tudja szívni.Én véletlenül a porlasztó feletti alkatrészbe cseppentettem párat.Mást elvileg nem rontottam el…:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:Le merem írni,milyen balfék vagyok,mert akkor legalább tudom,hogy az én hibám,ha ez a gond,nem a készüléké…

5 kedvelés

Szia :smiling_face:van másik porlasztód ?
Ezt félve kérdezem :grin::smiling_face:

1 kedvelés

A porlasztóba inkább ne csepegtess hanem az oldalán lévő kis nyílásokba, lyukakba mert ha bele csepegteted akkor szörtyögni fog és nézd meg azt is hogy mit ír a porlasztó oldalán mennyi az ajánlott watt és az fölé ne menj mert akkor égett íze lesz :grin:

Ismerős történet​:grin:

Karácsony van :smiling_face:segítek ha tudok,most nyugodt vagyok még :crazy_face:

Van-van​:grin::grin::grin:

3 kedvelés

Nincsenek lyukak a porlasztó oldalán…de nem csepegtetek többet bele.0,6 ohmos,15-28 watt.

2 kedvelés

Meg vagyok nyugodva! :joy::joy::joy:
Köszönöm szépen a karácsonyi nagylelkűséget…:grin::heart:

3 kedvelés

Akkor borítsd ki,új pori bele,töltsd fel,szívjál rá párat üresen(tűzgomb nélkül) hagyd 10-15 percig,utána mehet :smiling_face:

5 kedvelés

Ide kell cseppenteni párat de ha nem akkor felöntés után várj 8-10 percet amíg beázik a porlasztó

Vagyis de…a legalján látok 2 pici lyukat,nem az oldalán.

Az alján ott a levegő megy be és fönt távozik a már elporlasztott liquid gőz formában :grin:

Köszönöm szépen a segítséget,megoldódott.Tökéletes.Nagyon hálás vagyok! :partying_face:

4 kedvelés

Nem szoktam ilyet,de szerintem te már nagykorú vagy :smiling_face:és megtanítottak a köszönöm,kérem szavakra :hugs::hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:
Sok embernek a javára válna ! :smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget,megoldódott a probléma!.:partying_face:

4 kedvelés

Bőven nagykorú vagyok,igen!:grin:Hát,ha már karácsonykor írogatom ide a látványos szenvedéseimet,a minimum,hogy illedelmes vagyok.Most ennyivel is okosabb lettem…nagyon új pálya ez nekem.További szép estét kívánok! :balloon:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.