Segítséget szeretnék kérni

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 2 éve szivom az E-cigit, de eddig a trafikban vettem a Vivo liquediet most kezdtem 3 hónapja keverni és azt szeretném kérdezni, hogy milyen százalékban kell keverni a Propilén-Glikolt/Glicerint? (eddig kb. 50-50 kevertem) A bolti miért higabb? Miért kaparja a légcsövem a kevert cucc? Előre is köszönöm a segítségeteket.

A boltban, nem lehet nikotintartalmu liquidet kapni, max pult alol, ugyanez vonatkozik a sima nikotinra is… :frowning: majus 21 tol.
Ettol fuggetlenul van ahol arulnak nikotint, de 800-1400 kozott ugyanazt a termeket, ill a British American Tobacco liquidjei nekem is bejonnek, epp most emelikbaz arat 800-rol 900-ra, de már láttam 1400ert is, amikor megjegyeztem hogy kicsit tulzas az ar csak annyit mondtak hogy ez szabadaras termek… (Nem az) :frowning:

Szinte napi szinten járok oda de nem veszek boooti levest :rofl: sajna csak én tértem át

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.