Segítség:)

A fehér csini… :heart_eyes: de hát erről is lecsúsztam :slightly_smiling_face:

Nem tetszetős a hera… :no_mouth:

Most ezt a kettőt néztem, de még nem az igazi


keress valami pofás bélelt bőrborításút…most divatos is

Vagy amihez van bőr, vagy szilikon tok.

Ez sem rossz ötlet, olyat is fogok nézegetni :slightly_smiling_face: A végén úgyis veszek valamit :rofl:

Az Akira egyszerű és szép, tetszik :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Remek. Azt sem kapni. :sweat_smile:

Legalább is nem találtam…

Ilyen ez a pop szakma… :rofl:

Ha sbs is jó, akkor még ez is jó lehet, már ha tetszik:

Na, ez nem olyan hideg :+1: van nekem is egy átlátszó…honnan is? :roll_eyes::grin:

Fogalmam sincs róla…van ezen a fórumon olyan, aki még nem vett tőlem semmit? :thinking: :sweat_smile:

Az sbs nem az én világom, sajnos. Legalábbis most nem, hogy pontos legyek :no_mouth: A mostani modom egy Innokin Z80-as, kb ez a max méretben, amit fogni tudok, mert apró a kezem… :face_with_peeking_eye:

Az újoncok.
Még… :grin:

Értem, kis kéz, akkor még ezt tudom ajánlani, ez fém, de ilyen gumiszerű rücskös a felülete, nem annyira hidegedős, kis kézbe pont jó:
https://djvape.co.uk/products/vaporesso-swag-ii-80w-tc-box-mod?_pos=1&_sid=465001079&_ss=r

Komolyan, a mai kínálat modokból egy rakás fos, ha most kezdeném nagy bajban lennék.

1 kedvelés

Az SBS egyik lényege pont a jó helykihasználás :wink: kicsi, tömzsi, védi a tankot.

Jelen :point_up: de még megtörténhet :slightly_smiling_face:

és tehetsz rá ilyen gumibugyit is


3 kedvelés

Ez tény, de tetszenie is kell, ha már fogdosom :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Bezzeg régen, nagyanyáink, sötétben, paplan alatt…:joy::point_up:

Ha nem próbáltad, még tetszhet is :slightly_smiling_face: nekem sbs van több. Sok előnye van. Nem olyan ordenáré hosszú, meg védtelen.

2 kedvelés