Segítség:)

Nincs ott se a sima levelek közt se a pénzt le vonta a kártyámról és az oldalon látszik a rendelésem se ennyi

Lehet lassú a rendszer, mert ilyenkor sokan rendelnek, amikor akció van, dont worry, Európa egyik legnagyobb és legrégebbi vépshopja, nem lesz gond.

1 kedvelés


Fizetést elfogadták ha jól látom

Tényleg az EU egyik legrégebbi, legmegbízhatóbb shopja, de 2 dolgot nem értek…1, az árbéli eltérés, de gondolom az a magyar +7% áfa miatt van :thinking: 2, Ha kiírják az oldalra a szállítási infóknál, hogy 50€-tól ingyenes EU-ba a kiszállítás akkor miért számolja hozzá :thinking: …lehet van amit be kellett volna jelölni a rendelésnél, hogy ingyen legyen…alapból pl valami extrát számol.

Sziasztok! Én az alábbi infót találtam a Lepetiten. 120 euró vásárlási limitet ír a free shippinghez és 3 napot ír szállításra (ami nálam pl 6 nap volt novemberben). Illetve változik a szállítási költség az elköltött eurók után. 60 euróig 11 euró, 60-120 euró között cirka 7 euró.

1 kedvelés

Akkor én néztem rossz listát :thinking: na, utánanézek ismét

1 kedvelés

, az árbéli eltérés, de gondolom az a magyar +7% áfa miatt van

Ebben az áreltérésben igazad lehet, mert ezen már én is agyaltam. A főoldalon meg mailben mindig 2-3 vagy több euróval is eltérés lehet, mint ami a kosárban van ár. :thinking:

2 kedvelés

ez a magyar áfa különbözet, ha be vagy loginolva más árat látsz, mint login nélkül

2 kedvelés

Oké…rossz táblázatot néztem, SORRy! A hajnali franciámon még csiszolni kell :joy:

Minden nap egy újabb lehetőség :wink: :rofl:

Akkor mindent tisztáztunk és a vásárló boldog. A cigbest, healthcabin és hasonlók meg kapják be :slight_smile:

1 kedvelés

A vásárlásra! :grin:

Én még agonizálok… Csajos döntésképtelenség :rofl:

Tépj sorszámot kérlek, már vagytok egy páran. :sweat_smile:

Én meg még azt hittem a csajok szórják a lóvét ész nélkül, erre kiderült, hogy a fiúk azok.

Az expromizer v1. 4-em alá kell egy mod, ami téli és nem fog fázni a kezem tőle :innocent: Fura igény, tudom :slightly_smiling_face:

Egyáltalán nem az, én ezért szeretem a delrint, a fém hideg, még a lakásban is rá lehet fagyni, ha nem fogdossa az ember minden percben.

Akkor most nem érzem magam igazi szőkének… :rofl: Azt hittem csak én vagyok ilyen kattant, extra igényű :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ezeket már nem kapni sajnos…

Ezt még igen.

1 kedvelés

Vegyél te is egy hérát…

Vagy egy akirat…