Segítség újrakezdőnek

Sziasztok!
Kb.8 éve sikerült e cigivel leszokni a dohányzásról, majd letettem az e cigit is. Sajnos 2 éve újra dohányozni kezdtem. Most pedig ismét e cigi fázisban vagyok. Sokat változott a világ azóta​:wink:
Van egy Vandy Vape Guar 18 készülékem, amihez eleaf meló 3 és 4 tankokat használok.

Segítséget szeretnék kérni a következőkben:

  1. Milyen tankot lenne érdemes használni a mod-hoz?
  2. Beállításokkal hogyan érdemes beállítani a következőket, és melyik mit jelent?:
    TC, volt, BP, FIR, ARR
  3. Milyen watt számon érdemes jelenleg használni a készüléket?
  4. Szerintem gyorsan fogy jelenleg a liquid-em.Mi lehet ennek az oka?

Olyan tankot szeretnék, amit nem kell építeni (csak porlasztó cserélni), nem folyik, nem melegszik, spórol a liquiddel, nem egyből tudott szívem, hanem plusz levegővel.

Segítségeteket előre is köszönöm:
István

3 kedvelés

Szia.

Linkelek egy videót, mindent elmond benne a beállításokkal kapcsolatban.

  1. Bármilyet amit csak szeretnél.
  2. TC (hőmérsékletszabályozási mód)
    VOLT (volt üzemmód, watt helyett a voltot állíthatod)
    BP (Bypass Mode, ráadja a porlasztókra teljes teljesítményt)
    FIR (ha ez be van kapcsolva, a mod zárolása nem zárja le a tűzgombot. Ha le van tiltva, csak a zárolás feloldása után tudsz vape-elni).
    ARR (Auto Resistor Renew, amikor be van kapcsolva, automatikusan beállítja az ajánlott teljesítményt, amikor porlasztót csatlakoztatsz.
  3. A porlasztón fel szokták tüntetni (pl. 40-55 watt)
  4. Próbáld alacsonyabb watton, lehet, hogy a porlasztó olyan fajta ami kéri a liquidet, ez ellen nem nagyon lehet tenni.
4 kedvelés

Szia Dani üdvözlünk köztünk!:hugs:
A dl a vonalad vagy inkább szűkebb dl úgy vetem ki.
A gaur18 is remek mod.
Egy VAPORESSO NRG tankot ajánlanék hozzá neked a le írták alapján. Gt porlasztós ccell kerámia poris
0,3 vagy 0,5 ohm 2-3 hétig ki írja egy pori persze levestől is függ. De 25w-40w közt el vannak.
Remek íz viszaadásal és szuper gőz mennyiséggel.
Az NRG szerintem pont paszolna a gaur-rá neked.
dimensions1
NRG tank


NRG pe tank

dimension
Cascade tank

Ccel porik.

resistance-gt-ccell-2-vaporesso_2-600x315w

6 kedvelés

Köszönöm a választ. Ezt a videót találtam én is, de sajna a beállításokról pont nem beszél, csak megemlíti. Azt nem mondja el, hogy mondjuk a TC-t, BP-t mikor érdemes bekapcsolni, kinek ajánlott…

Köszönöm szépen a tanácsot, tetszik a tank. Hol tudok ilyet venni? És porlasztó? Az első, vagy második tetszik nagyon.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.