Sadboy - strawberry jam


SADBOY - STRAWBERRY JAM

Gyártó: USA

Longfill – 30/120ml

Ismét felbukkant nálam a „szomorú fiú” a juicyvapour kínálatából. Ezúttal ez egy eper lekvár formáció, ami a leírások alapján nem csak egy sima lekvár lesz, más ízeket is fellelhetünk benne. Szokásomhoz híven, mindig utána kémkedek az adott tesztalanynak a gyártó oldalán, valamint más nagyobb fórumok oldalain is. Nagyon vegyesek a leírások, epres sütemény, cukorka, keksz, zselés sütemény, frissen sült vajas cukroskeksz :blush: és még sok más variáció, ami nem igazán könnyíti meg a választást.

Az illata egy epres enyhén vaníliás süteményre emlékeztet. Kellemes, nem túl erős, nassolni való sütike :blush:. Az íze édeskés eper, a háttérben egy kis süteményes támogatással, de nem túl erősen. Az eper ott van, viszont nem lekvár állapotban, inkább mondanám édeskésnek, mint édesnek, olyan mintha egy zselé lenne a sütemény tetején. A sütemény része számomra nem annyira beazonosítható. Nem tudnám megmondani, hogy piskóta vagy keksz, nem egyértelmű, de ott van és kellemesen keveredik a gyümölccsel. Ahogy egyre többet szívogatom, egyértelművé válik, hogy ez az egész egy piskóta tallér, csokoládé nélkül. Tudom ez a sokadik variáció:blush:, de szerintem erre hasonlít a leginkább. Ettől a megállapítástól függetlenül egy nagyon kellemes epres sütikét kapunk, nem túl édesen, viszont éléggé ízletesen, egész napos használatra tökéletesen megfelelve. Eperke és társai gőzölésre fel, engem meggyőzött a gyártó terméke, köszönet a lehetőségért a juicyvapour-os srácoknak.

5 kedvelés