Sadboy - butter cookie


SADBOY - BUTTER COOKIE

Gyártó: USA

Longfill aroma - 30/120 ml

Egy Dél-Philadelphiából származó gyártó termékét hoztam a mai műtő asztalra, mégpedig a „szomorú fiú” citromos vajas süti ízű longfilljét. Most kivételesen nem rta-t használtam a teszteléshez, előhalásztam egyik kedvenc kis podomat a geekvape wenax q-t, amihez valahogy jobban passzolnak a desszertes és citromos ízek. Természetesen ezt a kis készüléket valamint a szóban forgó terméket is, meg tudjátok vásárolni a juicyvapour oldalán, ami hónapról hónapra egyre több újdonságot vonultat fel. Visszatérve a pod-ra, bár nem erről szól a teszt, de igen finom ízeket lehet kicsalni belőle, valamint egy morcos kis akksival is rendelkezik, ami sokáig kitart egy töltéssel. De nézzük a teszt alanyt, ami egy citromos és vajas süteményt kínál nekünk a Sadboy cukrászaitól. Az illata, mint egy citrom krémes sütemény, nem túl erős, de érződik, hogy egy desszert íz rejtőzik az illat mögött.

Beszíváskor azonnal a citrom érződik majd egy édes, savanykás íz keveredése. Kifújáskor megmutatkozik a sütemény is, amiben nálam a vajas rész valahogy elkeveredett. A citrom nagyon finom, mintha egy krém lenne, viszont az édesítéstől néha cukorkás ízek is fellelhetők benne. Az édesítés - mint ahogy azt kell - jó édes, de nem ragad össze tőle a szánk. A leírásban a vajas sütemény-t említik, de annyira előtérbe hozták a citromot hogy így konkrétan nem igazán érezhető ki ez az íz. Amit a gyártó ígért azt én megtaláltam a termékben, egy könnyű citromkrémes süteményt kaptam, ami igaz hogy jól be van édesítve mégis egész nap használva nem válik unalmassá. A gyártó termékeit megtaláljátok a juicyvapour kínálatában, amiből még én is hozok egy két íztesztet nektek.

6 kedvelés