Bombo Solo Juice - Vanilla Biscuit


Bombo Solo Juice - Vanilla Biscuit

Gyártó: Viper Eliquids/Bombo, Spanyolország

Kiszerelési egység: 20 ml aroma, 60 ml flakonban

Megkívántam egy kis vaníliás nápolyit​:blush:. A spanyol gyártó, Bombo kínálatában rá is találtam a tökéletesnek tűnő alanyra, ami egy nápolyiszelet madagaszkári vaníliával készült krémmel. Annyira menő ez a cucc, mivel nem egy sima vaníliát kapunk, hanem egy „madagaszkárit”, ami a világ legjobb vaníliáját jelenti. Tehát ennek a súlyos tudatában kezdtem hozzá az ízteszthez​:blush:.

Az illata nagyon kellemes, le se tagadhatná a vaníliás nápolyi megnevezést. Kellemesen fűszeres, jól kiérződik rajta a sajátos finomsága. Az íze tökéletesen passzol az illatához, beszíváskor a vanília, majd kifújáskor a nápolyi könnyed aromájával karöltve élvezhetjük a gőzölést. Igen kevéske édesítés található benne, amin kicsit meglepődtem, mivel alapvetően édességre számítottam, de így talán jobban kiérződnek az aromák. Egy kicsit halványabb ízek jellemzik, ami talán jól is van így, mivel a vaníliás nápolyinak sincs olyan egetverő erős zamata. Nem tudnám egyik összetevőt se kiemelni a termékben, olyan össze „olvadós”, ami természetesnek tűnik, mivel ez pont az a buké, amit egyszerre kell éreznünk. A „kicsit halványabb” íze miatt talán nem lesz mindenki kedvence, de az én megállapításom szerint egy jó kis MTL-es otthonülős cucc, amit nem mindegy miből és nem mindegy mikor pöfékelünk el. /meló, disznóvágás, stb… részemről kizárt​:blush:/. Tehát, ha hasonló identitással rendelkezel, nyugodtan keresd fel a juicyvapour-os srácok oldalát, ahol a gyártó további termékeivel is találkozhatsz.

A terméket a képen látható szett-tel teszteltem, két hetes érleléssel, amit talán érdemes megvárni mielőtt megfogalmazódik bennünk bármilyen gondolat is a termékről.

11 kedvelés