S’N’V , shortfill, longfill, aroma illetve koncentrátum között milyen az íz különbség?

Egy almás fahéjas sajnos nekem is a lefolyóban landolt. Pedig annyiszor megfogadtam már, hogy fahéjasat soha többé… dehát olyan csábitó volt az almával, azt hittem én naiv, hogy jó kis almás rétes lesz. Hát nagyon nem az volt :nauseated_face:

1 kedvelés

Nahát! Én meg pont a jobb oldaliba vagyok épp belezúgva :smiley:
A vodka narancsosba
Épp azt fogyasztom, és imádom :smiley: :smiley:

1 kedvelés

Nem próbáltam még ilyen ,alkoholos" ízeket.
Valóban olyan az íze mint magának az italnak??:grin: ha igen és létezik whisky ízben, szívesen kipróbálnám. :smiley::smiley:

Nekem eléggé húz az igazi vodka-narancsra, tetszik :slight_smile:
A whisky izekben nem vagyok otthon, alapból nem szeretem, de nem tartom kizártnak, hogy olyan is van, mindent kitalálnak már a gyártók :smiley:

1 kedvelés

Szia Robi, én csak ezt próbáltam:
https://www.elektronikus-cigaretta.hu/elektronikus-cigaretta/eshop/13-1-Aromak/0/5/2242-Aroma-Tobacco-Bastards-No-69-Whiskey-Oak-10ml

Egyszer oké, de annyira nem jött be, talán túl sokat vártam tőle.

Én már az ilyen torta, palacsinta, sütemény és társait messziről kerülöm :smiley:

Helo.
Ő egy almaspite ízű sütis aroma. Nekem bejött.
Inkább édeskés de a fahéjat is érezni rajta a sütis beütés mellet,de nem túlzott a fahéj, az almát enyhén érezni. Porlasztossal keztdem ezt szivni,isteni finom volt…most RTAban enyhébb az íz.

(Ugy vedd figyelembe a véleményem,hogy kezdő RTAs vagyok,és még dolgozom az ízvisszaadáson)