Rta vattázás

Hali! Van itt valaki, aki használ ilyen vattát? Vagy esetleg némi ötlet, tipp, róla? Ma vettem, és annyi tuti biztos, h a 2.5 magon tökéletes. Pont annyi amennyi kell oda. Viszont ízben még nem nagyon érzek változást. Nekem kissé elmarad az íz visszaadás.
U. I. A kazán, az alany, egy ares 2 mtl rta.

3 kedvelés

Szervusz én kb 4 éve csak ezt használom és számomra tökéletes ízvisszaadással bír,nem tudom te milyen coilt használsz ,vagy huzalt,én momentán Ni80, Kanthal,Ss316, Clapton -t használok és soha nem tapasztaltam izvesztességet …2.5-3 magon tökéletes maga a vatta ha nagyobb magon használom értelem szerűen duplán fogom …

7 kedvelés

3 kedvelés

Nekem nem jött be elajándékoztam, de a Demon Killer cipőfűző nélküli igen! :+1:

5 kedvelés

Ízlések és pofonok szokták mondani meg száj íz fügvénye :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Elég sok hamisítvány lehet belőle és lehet ez is szerepet játszik ebben. Valamelyik webshopból rendeltem régebben jópár csomaggal és mind copy volt legalábbis a demon killer oldala szerint :smiley: Amúgy passz nem rossz vatta azért azt is elhasználtam… :smile:

7 kedvelés


Eredetit igy lehet ellenőrizni :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Nekem is van, de talán ha kétszer vattáztam vele, egyelőre félre van rakva. Nincs róla rossz emlékem, de 2.5-re nekem nagyon szűknek tűnt, inkább 3-asba tettem, abban jó volt.

3 kedvelés

Közben megtaláltam az egyiket. Ennél is ott van de ha jól látom az eredeti 2x9 szám van nekem meg egyben van 20.

5 kedvelés

Igen így van az eredeti az 2*9 számbol áll

2 kedvelés

Az enyém ilyen…

2 kedvelés

Ezt irja ki nekem…

1 kedvelés

Elnézést kérek! Itt van magyarul is…
További kellemes vasárnapot nektek :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

…úgymond be kell törnie a vattának ,egy tank leves kell neki,de erről a vattáról jót is rosszat is lehet olvasni…èn meg voltam elègedve…kazánja válogatja …

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.