RTA nethez

Sziasztok, lerágott csont, de minél jobban belemegyek, annál nehezebb eligazodni. :sweat_smile: Na szóval kinek melyik atty jött be a leginkább kizárólag kivonatos dohányokhoz? Azon belül is inkább a sötétebb vonal kentucky, latakia, illetve bármilyen blend amik tartalmazzák. Olasz fórumokon a németeket istenitik (fev, gtr) a németek meg az olasz esetleg görög tankokat (sputnik, gusok) Akinek van tapasztalata több európai “highend” rtaval, melyik nyújtotta a legjobb élményt az említett kivonatos dohányokkal? Köszi szépen, szép napot :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! D.R.A.M. 3-4 By-Ka v8-v9:ez a legjobb SpicaPro. ViciousAnt Scylla.DB Mods Lord.

8 kedvelés

Köszi a válaszokat, van néhány amit még nem próbáltam, utánuk megyek :slightly_smiling_face: kayfunok sajnos nem annyira jöttek be. Jelenleg egy fev klónt hajtok, de szeretnék egy eredeti rtara beruházni 150€ alatt lehetőség szerint. A bf1 nagyon jó lehet, csak sajnos rossz emlékeim vannak a squonkolásról :sweat_smile:. Ha csakis egyetlen egyet tarthatnátok meg netre, melyik lenne az? :grin:

2 kedvelés

By-ka v9…ez a jelenlegi favoritom 2db van

7 kedvelés

Üdv!
Én pontos tipust nem mondanék rá,csak viszonylag szűkebb levegőzést,kis kazánteret és alacsony wattot, dohánykivonatra sztem ez a recept​:smirk:

7 kedvelés

Köszi! ezeket értem persze :slightly_smiling_face: már jó ideje nagyrészt a netek mennek, csak most a klónok világából lépnék tovább. Valószínűleg egy sputnik lesz a befutó a kedvező ára végett, meg tesztek alapján ő is nagyon jól viselkedik a sötétebb dohányokkal. Aztán ha szembe jön egy jólárasított gus vagy by-ka kegyetlenül lecsapok rá. Köszi mégegyszer a segítséget. :grin:

1 kedvelés