2024-ben melyik a top 1 Rta?

Sziasztok! Már egy ideje rda-t használok, de szeretnék váltani, Rta-ra. Kinek mi a legjobb? A top 1? Legfőképpen az ízre mennék. Én Arbiter 2-ben gondolkoztam, viszont sehol se találok.
Válaszokat előre is köszönöm, mindenkinek további szép estét.

6 kedvelés

Van egyáltalán ilyen hogy “top 1”, szerintem nincs :thinking:

7 kedvelés

Úgy értettem hogy más más embernek mi a top 1, persze egyértelmű hogy nem mindenkinek ugyanaz a top 1, viszont adna legalább egy kis kiindulási alapot számomra.

5 kedvelés

Szia ! nekem Esg skyline r.

8 kedvelés

Szia!! Chariot 23 nekem!

7 kedvelés

Szia Robi!

Igazad van, Mindenkinek más ízlése, elképzelése, tapasztalata van.
Majd a Többiek kijavítanak, de én úgy látom, nagy világmegváltás nem történt az idei évben, a gyártók 2024-ben leginkább a Boro és a POD rendszert fejlesztgetik, eröltetik.

Az elöző évek rta terméséből is van mit választani, kinek mi jön be és mennyit szán rá… de szerintem egy dl FL Dvarw-od mindenképp legyen, még ha klón is! :ok_hand: :pinched_fingers: :+1:

10 kedvelés

Feltettem a kérdést Gilbertnek, íme a válasz.:
https://vaperina.cc/t/legjobb-rta-modellek-2024-ben-a-vaper-eknek/44004

4 kedvelés

Szia Robi!
A No1 mindenkinek más, és ha olvasod a hasonló bejegyzéseket, el fogod veszteni a fonalat. Valami oka volt hogy arra az Rta-ra tetted a voksod, valaki javasolta, videót néztél róla stb. Az a lényeg, ki kell próbálni sajnos, nekem most a dohányos vonalon a Esg Skyline R mtl jön be, bár klón , de finom ízeket ad, ha meg valamelyik bevált és megengedheted akkor vegyél eredetit és megtapasztalod a klón és eredeti közt a különbséget. Így lassan felépül, kialakul a te ízlésed is, csak ne add fel, az a legfontosabb. És végül célba fogsz érni.
Endi

8 kedvelés

Hiába mondanám, hogy MTL vonalon nekem Expromizer v4, mert már jó ideje nem lehet kapni…
És tényleg szubjektív kicsit. Ami nekem fontos, az másnak másodlagos.

6 kedvelés

Én azt mondom vegyél AIO-t :grin: …vagy Skyline R klónt, ha mindenképp RTA kell

7 kedvelés

:wave: egy kedvenc az nincs, de By-Ka V9-től felfelé, megjelenési sorrendbe mind! :wave: :grin:

7 kedvelés

Azok se rosszak, de itt SE fogom elárulni, melyik a kedvenc bájkám​:grin:

8 kedvelés

Szia @_robii :slightly_smiling_face:

Nekem sem csak 1 kedvenc van, de ízben szerintem (számomra) a leg kiemelkedőbbek a Bishop, Expromizer V5, DotMTL és a Chariot. Persze attól is függ milyen ízeket szívnál, mert majdnem írtam a Kayfun V4 és V5-öt, de azok csak testesebb ízekre jók, vagy dohányosra. Amiket felsoroltam az elején, azokba bármit tehetsz jó lesz. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia! Az irányt nem írtad. Így csak következtetni tudok az írásodból, hogy DL vonalon mozogsz. Nálam a Dvarw DL/FL etalon ill. Arcana tud jó ízeket produkálni RDL/DL pinekkel.

7 kedvelés

Nekem a Kayfun Lite plus. Na most döntsd el… Léteznek kazánok, amik a dohányost és van ami a gyümiseket tudják szenzációsan…

3 kedvelés

Nem fogod tudni kikerülni a ranglétrát, mert kérdésed nem mást mint, hogy a vékony vagy a Latin kubai idomokkal fogod magad jobban érezni. Lehet venni kommersz és High End kazánokat, melyek hosszú távon jobb befektetésnek bizonyulhatnak.

3 kedvelés