Rta folyadékszabályzással

Tökéletes :+1: vagy kifogtam egy jót…

1 kedvelés

Én is a prime-ot mondanám a lite helyett, kiforrottabb darab, jó konstrukciö, örök élet meg egy nap.

1 kedvelés

Csak legyen mellé egy jó csőfogó :rofl:

1 kedvelés

És én is a Prime-ot mondanám, legalabbis kettőjük közül.
Annyit azért tudni kell, hogy az átlagnál kisebb deck miatt nalam nem vált be fő tanknak (azaz, 0,6-1 ohm, clapton, 18-24 Watt, dohaánykivonat), egyszerűen azt nem bírja már. 13-16 Watton, desszertezni viszont jó (nekem).

Koszonom. Prime mar van. Van melle egy 5SE is. Az inkabb levegos mtl vagy szuk dl. En mtl- re hasznalom. Meg van egy taifun gtr- em. Ez a harom van mtl- re. A dl vonalat teljesen toroltem. Mindent elkuldtem Kinganak.

Akkor inkább vegyél egy byka se-t vagy v6-v9-ig bezárólag.

Na meg nezem oket. Koszi

1 kedvelés

SE az elég univerzális, bírja a hajtást, th is akad. A fordított topcap meg védjegy :slightly_smiling_face:

Taifun GT One. Ízben veri a Kayfunokat. Meg jól mutat a micrón! :grinning:

Van gtr- em. Eredeti. En is szeretem.
A gt one nekem vissza lepes lenne a toltese miatt.

1 kedvelés

Amugy most szerintem ugy lesz. A microra megy a gtr. Ma megyek a miniert arra meg megy a prime. Az 5SE meg marad a picon.

1 kedvelés

Nekem klón volt, de az szemétdomra való minőség. :sweat_smile:

Aztán bejöttek a képbe a bájkák, most meg már minek, hova? :rofl:

1 kedvelés

Viszont ízben jobb a gtr-hez viszonyítva.

Hat akkor majd meglatjuk. Neztem ezt a byka v9- et. Ennek a deckje olyan , mint az rda- nak?

1 kedvelés

V9 nagyon jó ízben, gőzben főleg Danin. V9 Nano Basic opció mert a Standard Basic órmotlanul nagy a Danin!

1 kedvelés

Melyik rda-nak?

Dehogy nagy az, pont jó! Na nem a micron, a minin.

A deck es a tank szekciora gondoltam, ahogy latom nem menetes. Csak ossze kell nyomni.

Durva, hogy mennyire szélsőséges vélemények hangzanak itt el a v9 ízét illetően :thinking: Na jah, mondjuk az is befolyásoló tényező, hogy kinek melyik tankokkal van előélete.

Meg hogy mit szipákol belőle.
Nekem pl.a gyümölcs nem ízlik benne, a desszert nagyon is.

3 kedvelés