Rossz kezekben az Elfbar!

Teljes mértékben erről van szó, a legnagyobb gond, hogy a közép iskolákat teleszórták ezek az idióta nyomorult dologtalan munkakerülők 50-es rudakkal! Hogy szokjanak rá a gyerekek, akiknek fingjuk nincs arról mit kaptak INGYEN!!! A fiam középiskolájában volt olyan lány aki rosszul lett tőle (Nem is csoda)! Természetesen az ingyenség csak a következő rúdig volt, utána már pénzért adták! Nem azért üldözik mert az államnak nincs belőle bevétele!!! Eddig senki nem szólt nekik amíg, rendes e-cigit használtak, már régóta bennt van az iskolába és gőz felhőt eregetnek! (Mármint a rendes e-cigi)

Ez a része teljesen okés, de reméljük itt meg is állnak és nem kezdenek nagy lendülettel az ecigire cuppani.

5 kedvelés

Nekem az a véleményem, hogy nem, legalább is remélem! De ha akartak volna már eddig is megtehették volna, ez csak az én véleményem!

3 kedvelés

Hát meg is tették, első körben a hardver adóztatásával, azóta nincs vapeshop nálunk. Aztán ott a liquid adóztatása, a nikotiné, igazából már csak az eus rendelés szoptatása maradt meg, amit gondolom nehéz megoldani.

3 kedvelés

Lehet, hogy nem jól értelmezem, de van az országban vapeshop, igaz nem sok de van!

1 kedvelés

Max aromát árulnak, azt azért nem nevezném vape shopnak. Hardvert sehol nem kapsz, mert valami írtozatos összeget kéne utánuk évente fizetni darabonként.

A vapeshope az nekem az, amiből egy kisvárosban is van legalább 2, és meg tudsz venni mindent A-Z-ig.

5 kedvelés

Úgy hallottam pesten az a.mapalotában még vannak történetek ami mellett van mutyi is állítólag​:blush:

3 kedvelés

Mindegy én egyébként is online shoppinglady vagyok, szóval egyébként sem tenném ki a lábam, antiszoci is vagyok. :grin:

1 kedvelés

Jóvanazúgy :stuck_out_tongue_winking_eye:sztem jobb így nekem is :grin:

3 kedvelés

Én vapeshopban vettem az első, meg még néhány szettemet, ott tanultam tekerni is. :slightly_smiling_face: Ott vettem a liquidet, és ott csereberéltünk is. Gyakran volt olyan, hogy vittünk rda-kat aztán kóstolás. Huzal, vatta, aroma, PG VG, tankok, akkuk, modok, minden vitrinben, rámutattál, hozták is. Bármi bajod volt bementél és meg volt oldva. :slightly_smiling_face: 2016-ig így ment ez. Volt vagy 4 bolt a városban. Olyan hirtelen kellett bezárniuk, hogy a végén már dobozolva volt minden onnan vasarolhattál (volna) nyomott áron. Úgy 220ezer ember vesztette el a munkáját, és a vállalkozását.

Jó volna egyszer vissza térnének még ezek a szép idők, de sajna nem sok reményt látok erre! :pensive:

4 kedvelés

Túl sokat én sem sajnos. :pensive: Emlék marad…

1 kedvelés

Köszönöm, akkor jók az értesüléseim! :wink:

1 kedvelés

Nyilván megvan a határ, hogy mit lehet árulni és mit nem. Én is normál dohányboltab vettem eleaf ijust3-at, aio-t, porlasztókat, aromát, nikotin folyadékot stb. Nem mutyi boltok, csak azt adják, amit lehet hivatalosan. Nem árulnak illegális dolgokat. Viszont elfbar nyilván nincs. Nikotim sót nem árulnak mert nem lehet. Szabályozás, amit követnek. Kissebb helyeken, ahol semmi sincs mert azt mondják, hogy tiltott, ott nem tudnak róla, hogy mit lehet és mit nem… Amúgy érdekes az elfbár. A niikotin az nikotin. Hiába nikotin só. Én 25 évnyi erős dohányzás után a nikotin sós keveréket úgy eldobom mint a huzat ha nagyon erős. Nem hiszem el, hogy valaki addig tud jutni, hogy túladagolja magát. Kemény a nikotin bármilyen formában. Meg vannak a fiziológiai tünetei, a tüdő és légcső fájdalom, vagy a gombóc a légcsőben, ez kizárt, hogy tényleg annyit elszívnak, mint ami a rémhírekben van… Ettől függetlenül tényleg veszélyes. A megfelelő tájékoztatás hiánya. Alkohol mérgezésben is meg lehet halni. Vagy a gyorshajtásban is. Mikor tanítja egy jogsi oktató, hogy nyomd a gázt, amíg bírod? Sose… Veszélyes, nincs kontollálva ez… És azért szar ügy mert nem az egészségünket féltik, hanem az adó bevételt… Ha rendesen szabályozva lenne és csak az állam bácsinak lenne bevételet belőle, akkor semmi baj nem lenne, nem üldöznék még az elfbárt sem… így meg mint a dominó, dőlni fog minden… a normál e-cigi is…

3 kedvelés

Nem baj, akkor jó szívvel emlékezünk! :hugs:

1 kedvelés

Most értem vissza a szállásra badacsonyból.
Az autónál rá pippantottam egy kis heisenberg re a dwarv omból.
Oldalra pillantottam eskiket látok???
A NAVOS urakat. Néztek mint a hal a szatyorban.
Na mondom a páromnak kiváncsi leszek hogy idejönnek e hozzám látván hogy nem cigaretta amit szívok hanem valami látványosabb felhőképzőt.
Bevallom alig vártam hogy megkérdezzék hogy mi van nálam.
5-percnyi pöfékelés elteltével sem voltak kiváncsiak rám csak néha oda oda néztek.
Gondolom levágták hogy nézem őket a kocsinak támaszkodva.
Na mindegy.
Lehet hogy akkor is kaptam volna büntit?
A párom csak annyit mondod hogy ne kisértsem a sorsot.
Igaza van.

4 kedvelés

Lehet hülyén hangzik a kérdésem.
Mivel képezték ki őket ? Mit kell nézzenek ? Lila ,sárga vagy zöld rudakat ? Honnan tudják mire szabnak ki bírságot?
Na ne félj én biztos szívtam fújtam volna​:rofl:gyere bakker nézd meg mi van nálam :rofl::rofl::rofl::rofl:rászoktatlak koma​:stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

4 kedvelés

Miért kaptál volna? Csak a rudat üldözik, nyugalom!

3 kedvelés

Azzal druszám, hogy a rendőrségen vannak a minták! Tuják mi van ráírva, hogy néz ki!

Elmennek ők a f@@@ba :rofl::rofl::rofl:jöjjenek hozzám :rofl::rofl:tényleg rászoktatom őket a crownra :grin:
Indokolatlanul tartott manóizé? Honnan van nekik? Biztos vették ,kipróbálni​:rofl:
A legnagyobb seftesek pfffff hagyjuk.

2 kedvelés