Rossz kezekben az Elfbar!

Már ismerünk Titeket, így majdnem mindenre tudtunk gondolni. :sweat_smile:

Fogadjunk leírom! :smiley:
Három nyilat lőtt ki íjából a félELF BÁR csak kettő talált célba.

1 kedvelés

Ez így nem az a szó.

1 kedvelés

Mindig csak azok a kiskapuk :smiley: Az se lenne baj ha végleg eltűnne a köztudatból

3 kedvelés

Igen és nem csak mentolos kapható amúgy! Igaz kezdő vagyok, de ez nekem is szúrja a szemem!

3 kedvelés

Épp az imént a rádióban megint beszéltek erről :joy: hát… Kicsit beégés szaga volt a dolognak. Valami navos elmondta ismét, hogy mennyire illegális és, hogy már az is birtoklásnak számít ha valaki leadja a rendelést stb…

  • Műsorvezető azt mondja, hogy ő kapott egyet az egyik barátjától még 1 hónappal ezelőtt és, hogy még megvan. Akkor ő most azzal mit csináljon mert hát illegális a birtoklása. :joy:
  • Szaki: kérdezi, hogy van még benne?
  • Műsorvezető: van mert annyira nem szeretem
  • Szaki: adja vissza a barátjának és hívja a 1828at :flushed:
  • Műsorvezető: jelentsem fel a barátomat?
  • Szaki: vagy add le nekünk, hozd be
  • Műsorvezető: rendben hova vigyem?
  • Szaki: mindenhol ott vagyunk :joy:

Szaki: De nem ez a lényeg hanem, hogy mennyire káros és illegális inkább arról beszéljünk! :joy:

9 kedvelés

Big Brother… :joy::joy::joy:

3 kedvelés

3 kedvelés

Fa…ók
Az egész vezetés.
Ezek ilyenek: :couplekiss_man_man: :maté:

2 kedvelés

Én is úgy gondolom hogy ez valami módon a trafikmutyi része … már ezt sem szabadna engednünk szerintem.
Az persze oké hogy ne árulgassák össze-vissza és főképp ne kiskorúaknak.

Arra kiváncsi volnék hogy ez a brend mit szól azokhoz a rágalmakhoz amit kicsiny kormányunk böfög rá a médiáján keresztül.

1 kedvelés

Jó reggelt kedves mindenki!
Nyilván érdekes hogy suliban tizenévesek hozzájutnak ezekhez a rudakhoz, ráadásul úgy, hogy megis fenyegetik őket hogy terjesszék! Elítélek minden olyan embert aki ebben bennevan, és hozzájárul!Ez nem játék!

Ez nem olyan mint gyermekkorunk elfbárja (Limo) :heart_eyes::grinning:

Sajmos ezzel a vaper közösséget fogják megbélyegezni, és halálos méregnek lesz titulálva az elektromos cigaretta!

Pedig aztán annyi veszélyes szar van az utcákon, ami szó szerint zombit csinál az emberekből, nah ezen a tájon kellene erőt fitogtatni kedves NAV!

7 kedvelés

Ideje végre megtanulni: a veszélyes szar csak addig az, amíg nem fizetsz utána jövedéki adót, utána már csak káros szenvedély.

De az iskolákból és az utcákról takarítsák csak el - ha tudják…

6 kedvelés

@Vaperina_Kinga @Donat Most sajnálom igazán, hogy megszűnt a szombat esti live beszélgetés, ez egy szuper kis téma lehetett volna! :wink:

1 kedvelés

Azt hiszem tudom melyik “szerre” gondolsz. A Hős utcából indult, de már itt Fehérváron is láttam olyan embereket akik csak álltak lecsapott fejjel és karral, és csak nézték a földet, közben meg folyt a nyál a szájukból. Annak is utánamentem, de azt mondták a hivatalos szervek, hogy a drog terjesztését meg tudják akadályozni (haha, amúgy nem igazán, mert néha most is látni ilyet…) de az előállítását nem, mert az összes alapanyag külön-külön megfelel minden szabálynak, és előírásnak.

Azt mi is sajnáljuk, talán majd a jövőben, ha lesz elég érdeklődő. :blush:

2 kedvelés

A törpepöcs megvan?

Más van, törpe szó helyett. De ennyi teret asszem hagynunk kell. :sweat_smile:

Nem a szóval, kifejezéssel van baj :slightly_smiling_face: hanem azzal, hogy milyen kontextusban van használva. Ezért kell az ellenőrzés mert nem tudhatjuk, hogy egy esetleges beszerzési forrás kapcsán van megemlitve az elf bar vagy csak általánosságban. Bár ez itt nem jellemző és valószínű hamar lecseng ez az egész. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én csupán csak azon gondolkodtam el, mi a fene vonzza be a kölköket ebbe a bizniszbe. Arra tudtam gondolni, amíg nem használja azt, könnyű a tolltartóban simán csak kijelölő filctollnak álcázni. Egy csomag cigit nehezebb a szülő, vagy tanár előtt kimagyarázni. Pláne most már nemcsak kötelező elrettentő kápek vannak rajta, hanem másból sem áll a doboz, mint a boncasztalon készült elrettentő képekből. Mondjuk, amikor én léptem, és áttértem a pipára, még mezítlábas Kossuth is létezett. A mostaniakat meg sohase láttam, és az áraikon is csak szörnyűlködni tudok.

1 kedvelés

Ugyan az alkoholon nincs semmi fotó,arra nem nyomtat senki sem fotót ? Pedig lenne pár ötletem arra is.
Az mennyivel költséghatékonyabb az államnak fotók nélkül?

2 kedvelés