Rossz az akksi vagy a mod?

Sziasztok!
Észrevettem, hogy mikor szívom az ec-t, ilyen fura “cucorgó” hangot ad ki valamit. Nem a porlasztó/tank, ebben szinte 100% biztos vagyok. Sokkal inkább a modból jön. Illetve az akkumlátorokon is észrevettem elszíneződést. Vélemény?


(Tudom, nem a legjobb állapotban van, lehet tényleg lekéne cserélni.)

3 kedvelés

Egy új fólia esztétikailag is sokat dobna az akkun. Inkább a mod lehet ludas :thinking: Tartalék modod nincs esetleg?

2 kedvelés

De, 2 modom van szerencsére. Hát lehet a mod, néhe beragad a tűzgombja is. :grimacing:

2 kedvelés

Érdemes megnézni, hogy a másik modban miként üzemel​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Az akksira gondolsz? Azt nem tudom megnézni, a másik modom beépített akksis. :sweat_smile:

1 kedvelés

Pwm cucorog a modban jó az úgy…ja ezen az aksin elszíneződik a fólia évek óta így használok jó párat

3 kedvelés

Akkor jó. Multkor rámértünk az akksikra multiméterrel, jó értékeket mutatott.

2 kedvelés

no para ilyen…a Pwm meg így szabályozza az áramot

2 kedvelés

Hamár itt tartunk, kinek mi a véleménye a beépített akksis modokról?

Én mindig kevésnek találtam DL felhasználás mellett. MTL-nél van létjogosultsága.

2 kedvelés

szerintem ott sincs felesleges kockázat…vettem olyan fúrógépet ami mire ide ért az egyik akku pakkja már mély merülésben volt… :no_good_man:

2 kedvelés

Én 1 éve vettem az enyémet. Az akkori tudásomhoz, és pénztárcámhoz mérve, egy egyszerű, de nagyszerű ezközt szerettem volna. (Joyetech ego aio-ról váltottam.) A Geekvape aegis mini 2 kitet választottam, Sourcemore-ról féláron megkaptam. A mostani tudásommal, és a “hobbira” szánt több pézzel bátran vágnék bele egy külső akkumlátoros modba, de a minimet egyáltalán nem bántam meg. :heart:

1 kedvelés