Rendelés vaporism

És milyen modot néztél, ha lehetek kíváncsi :slightly_smiling_face:

Grus 2 az első gondolatom, mert amúgy az első verzió is tetszett. :slight_smile: De még nézelődöm, fizufüggő mikor rendelem. :thinking: Szóval van időm nézelődni. Meg a modok is lassan halnak szerencsére. :slight_smile: A Vmate-nek beégett a kijelzője, a Sirius megint rosszul jelzi az akkut (mindent vagy telinek, vagy üresnek jelez), A Vsticking-nek meg néha nem reagál egyik gombja sem. De megjegyzem, a legújabb is 3 éves múlt. :slight_smile: Szóval leszolgálta mind az idejét. :slight_smile:

Szerk.: Erről én tehetek, mert mindet elhordtam melóba… :confused:

Ezt ajánlanám:

1 kedvelés

Egy ilyet meg tudok adni ha érdekel:

2 kedvelés

Ebből az SS csini. :blush: Felkerült a listára.

3 kedvelés

Ez nagyon szép. :heart_eyes: De nem szeretném kihasználni a jó szíveteket. :hugs: Még úgyis van időm, nem nagy a vész. :slight_smile:

5 kedvelés

Rendben csak szólj ha kell és küldöm…

2 kedvelés

Elnézést, csak elvesztem a kínálatban… :smiley: Úriember vagy Jani. :hugs:

3 kedvelés

Sziasztok.
Szoktak küldeni valami visszaigazolást ha rendeltél?
Nekem elég fura ez így, hogy semmi reakció sincs​:smirk:

1 kedvelés

Nekem küldtek emailt a megrendelesről, pdf-ben csatolva a részletek.

Tegnap este rendeltem, gondoltam mai nap folyamán kapok valami “választ”

3 kedvelés

Marek fog emailt írni az emailedre, gondolom pár nap, attól függ mennyire van behavazva. No para, eddig még nem volt ezzel gond. :wink:

3 kedvelés

Max 2 nap volt nekem eddig a válasz email tőlük.

4 kedvelés

Eddig elkényeztetett a LH csak ott nem volt amit szerettem volna :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

2 kedvelés

Persze mert a visszaigazoló email a rendelésről automatikusan megy, úgy meg könnyű. :grin:

Itt ugye mi a backdooron megyünk be. :rofl:

2 vagy 3 nap és jön az email nyugi nyugi​:blush::wink:ne spanold magad ezen​:sweat_smile::grinning:ne stresszelj​:wink:

1 kedvelés

Jött email :grin:
Amit kértem az nincs tudok-e várni?

1 kedvelés

Lehetséges kontakt hibás lenne a sirius modod, vagy csak egyszerűen idejét múlta…:thinking:?

Több mint 4 éves, már egyszer, úgy 2 éve, javítottam ugyanazt a hibát ami most ismét fennál. Már nem piszkálom, mert a végét járja. Volt ez előtt egy szürke Sirius-om is, annak is ugyanez volt a hibája. Csak az pár napot élt csupán.

Nem mindig érzékeli, ha benne vannak az akkuk, különösen a “B” akkufészekben lévőt, de már csinálta az “A” akkufészekben lévővel is párszor. Ha nem érzékeli üresnek jelzi az akkut, úgy meg nincs izzitás. Kell pár perc míg helyreáll, de egyre tovább tart. Ezen felül már picit mozog az 510 csatlakozó is, a kijelzőn van egy csík, amit nem én rajzoltam bele, és a piros panel az elején már 2x levállt.

Igen, azt hiszem csupán idejét múlta. :slightly_smiling_face: Ha meghal, felszentelem, úgy szeretem. :hugs:

3 kedvelés

Sziasztok!
Már kereken egy héttel ezelőtt rendeltem egy “divatot” magamnak,de egyelőre semmilyen válasz nem érkezett.
Lehet kirúgták/lelépett a magyar kolléga és inkább angolul kellene egy új levelet írnom??!!!
Már szétvet az ideg,a hozzávaló tank persze megjött 2nap alatt,csak hogy mégjobban idegesítsen ez a késedelem :grinning: