"Csengetett a futár"

2 nap alatt megérkezett a csomag a vaporism.cz -től​:heart:
Nagyon örülök,mert nagyon vártam ezt a picike szépséget​:heart_eyes:

Az a picike ott lent,amit felbontottam,rágó gondolom​:slightly_smiling_face:Még nem “mertem” megkóstolni​:wink::joy:

Az a fekete “lap”,az ajándék akkufólia lehet?Én nem rendeltem​:slightly_smiling_face:

Az akkuról azt a nagy fehér matricát le kell szedni?(Én még így nem kaptam akkut,hogy matrica van rajta?)

Tudom,hogy nagyon béna vagyok,de nem tudom kinyitni az akkutartót.Letörni meg nem szeretnék róla semmit.Amik vannak nekem és ahogy nyílnak…ez nem úgy nyílik.
Tudnátok segíteni,hogy nyissam ki?:heart::joy:

Így fog kinézni a drágaság a Kayfun-al,csak még rettenetesen hideg és úgy meg ugye nem üzemelem be.Nem tudom mennyi idő kell neki…Másfél órája érkezett,azóta a fiókba és most a táskámban melegszik.
Meddig várjak vele?

15 kedvelés

A 2es műanyag akkutartóra írtam,hogy nem tudom kinyitni… …kipöccinteni​:wink:

2 kedvelés

A műanyag akkutartót írtam,nem a mod kupakját​:wink::kissing_heart:

3 kedvelés

Miért van az-az érdekes látvány a Picoknál,hogy az tank alsó levegőzése mindig a kupakhoz kerül?:slightly_smiling_face:Még jó,hogy van elég hely ott​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

És az nem látszik ki nagyon a tank alól?Olyat még nem rendeltem.Nem is sok áruházban láttam eddig,ahonnan én szoktam rendelgetni​:cry::slightly_smiling_face:

Gratulálok!Szép kis gyülyteményed lett!

4 kedvelés

És ezt neked köszönhetem​:heart::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::hugs::kissing_heart:

4 kedvelés

Köszönöm szépen :hugs:
Nagy kérés lenne esetleg egy fotót kérnem,hogy egy nem fekete mod és ss tank-nál ez a fekete,hogy mutat?:see_no_evil::kissing_heart:


23mm tank alatt 24mm gyűrű. Annyira nem érdekel hogy kilóg, a mod és a csatlakozó állapota fontosabb, mint a kinézet.

9 kedvelés

Nagyon köszönöm :kissing_heart:
Nekem is van 23-as tankom és láttam,hogy van 23-as védő is.

1 kedvelés

Vaporism nak is van fekete és fehérben is​:grin:

2 kedvelés

Még jó,hogy nem rendeltem,mert nem tudtam,hogy kellhet nekem olyan​:slightly_smiling_face:

Olyan szépen csillog a fényben :heart_eyes:

10 kedvelés

Pedig százon forintért nem rossz az ha vigyázni szeretnél a kis gépeidre​:smiling_face:kövi rendeléssell tessék tenni a kosárba azt is​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Beatrix ! Mondhatom hogy Cíííp?
Khm …a körmöd nem látszik…:thinking:
Ugye megy hozzá? :smiling_face_with_three_hearts::hugs:

3 kedvelés

Biztos nem azért nem látszik… :rofl:

4 kedvelés

dobjak fel neked postán nekem van fekete itthol ha kell dobok postán fel ingyen​:blush::wink:karcolás védőt mert adok szívesen

1 kedvelés

Naná,hogy mondhatod​:wink:hogy cíííp​:heart::joy:
Most egy jó darabig nem lesz festve a körmöm…már annyi féle színű modom-tankom van,hogy ez a biztos.A natúr megy mindenhez is​:wink::joy::joy::heart:

4 kedvelés

Te kis "gonosz":kissing_heart::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Csíkost javasolnám körömre…

4 kedvelés

Azt hittem,hogy körömlakkot​:see_no_evil::see_no_evil::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
Aranyos vagy​:heart:Köszönöm,ha küldesz​:wink::kissing_heart::heart:

1 kedvelés