Rendelés külföldről

Sziasztok! Ismerősöm szeretne átszokni e-cigire. Én már 7 éve átszoktam, a kezdetek óta magamnak keverem a liquidet, 2 éve rta tankot használok stb, viszont én nem hobbi szinten csinálom mint itt sokan. Van egy jól bevált mod+tank kombóm (Ammit MTL RTA, Vaporesso Switcher) amit évek óta használok, és a tekerésen sem szoktam variálni. A terv az lenne hogy ugyanilyen tank lenne véve de sajnos magyar oldalon nem nagyon találtam, külföldről meg nem nagyon szoktam rendelni. Valakinek esetleg van tapasztalata ezekkel az oldalakkal kapcsolatban? Megbízhatóak-e vagy valami plusz vámköltség lenne-e amiről tudni érdemes. Illetve milyen modot tudnátok ajánlani egy kezdőnek ami cserélhető 2 aksis? http://vapeoutlet.eu/clearomizer-en-gb/geekvape-ammit-mtl-rta-4ml-en-gb
https://mistervape.gr/en-gb/geekvape-ammit-mtl-rta-4ml-en-gb.html

Egy dolog biztos, EUs shop-ok, így extra költség a szállításon kívül nincs. A többség itt más oldalakról rendel, de azokon (és úgy általában) már jóideje égen földön nincs Ammit mtl rta. Szóval vagy rizikózol vagy vadászol használtat, de az sem egyszerű.

Ha a vétel mellett döntesz akkor szívesen olvasnánk később a tapasztalatod a shopról.

1 kedvelés

Ezt ha szépen megkérlek, fejtsd már ki nekem ?

Tisztelettel

Hivatásos középpályás verseny vaper! :smiling_imp::grin:

1 kedvelés

Kifejtette :sweat_smile:

Van egy jól bevált mod+tank kombóm (Ammit MTL RTA, Vaporesso Switcher) amit évek óta használok, és a tekerésen sem szoktam variál

1 kedvelés

Értem!

De engem inkább a mondat második fele érdekelne :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Ha csak biztonsági játékosként szeretnél ugyan olyan tankot a haverodnak, akkor talán ajánlhatunk egyszerű és nagyszerű kezdőbarát tankot, amiért nem kell a fél világot átböngészned :blush:

Itt a legtöbben több tankkal és moddal rendelkeztek, folyamatosan beszélgettek az aktuális piacon található termékekről, én pedig ha pár évente újra el kezdek böngészni új termék után azt is csak szükségből teszem. Röviden tájékozottabbak vagytok mint én. Nem sértésnek szántam.

3 kedvelés

Ha ennyire nehéz manapság ilyen tankot találni, illetve a linkelt weboldalakról sincs senkinek tapasztalata, inkább nem rizikózok és tovább adom a sajátomat. Én is könnyen megtanultam a felújítását és az ízvisszaadása is elég jó ahhoz hogy ezzel biztosan át tudjon szokni. Viszont akkor nekem kéne új tankot vadászni. Láttam itt Brunhilde-től elkezdve Berserker V3-at, bár ezekről elég sok negatív tapasztalatot olvastam. De ha tudtok kezdőbarát tankot ajánlani azt is megköszönném. Végül is én is kezdőnek számitok. Esetleg egy kezdő modot még tudnátok ajánlani ami olcsó és cserélhető dupla aksis?

Modban szerintem nincs jelentősége a kezdéanek, vegye meg ami tetszik. Persze van pár kerülendő darab, de az azért mert sz@r.
Kazánból…dvarw klón, by-ka v9 amit én is használok. Nálam nem sikerült rontani az építésén.
De sokat tudnak még ajánlani itt is.

2 kedvelés

Szia!

Éppen tegnap volt szerencsém egy ilyen modot kézben fogni.
Dupla akkumulátoros létére, én elégé könnyűnek éreztem. :slightly_smiling_face:
Szerintem az ára is elég baráti.A linkelt oldalról,többen is rendeltek már,megbízható.

Kazánból megpróbálkoznék bishoppal, viszont eléggé túl van árazva a theliquidcity oldalon. Esetleg nem tudtok egy megbízható külföldi oldalt ahonnan be lehet rendelni? Eliq.hu oldalon Ammit MTL RTA is van viszont csak előreutalással lehet fizetni ami elég gyanús.

Külföldön se lesz nagyon utánvét…

Két dolog:
1, Ammit mtl rta nincs készleten az eliq.hu oldalon!
2, Ha mindenképpen ragaszkodsz a Bishop-hoz és/vagy az utánvéthez akkor ki kell fizetni a theliquidcity árát.

Az eliq is drága de rendeltem már tőlük, ha nem is túl gyorsan de teljesen rendben zajlott.

1 kedvelés

2 kedvelés

Ez az oldalon található vagy valami discord csoport?

discord csoport

1 kedvelés

“Geekvape: 2x volt megcsinálva” :rofl::joy::rofl:
Ez a fickó is nagyon expert lehet :grin:
Talán ezért is árulja 6k-ért az Ammit-ot