RELX e-cigaretta

Sziasztok. Mit lehet róla tudni? Használja valamelyikőtök?
Patron eladasával biztak meg, van rá egyáltalán bármi esély, hogy elkelhet?

1 kedvelés

Szia!
Kíváncsivá tettél …és megnéztem, hogy egyáltalán “mivel eszik” :smile: (nem használtam, csak az információ gyűjtés hajtott)
Kicit csinci, kicsit minci , de úgy néz ki, hogy elég finci POD. :smile:
Eredeti amerikai / kínai áron nem biztos, hogy megveszik (természetesen vminek annyi az ára, amennyit adnak érte), ilyen árban inkább a VOOPOO VINCI Pod-okat szokták megvenni.
Magyarországon semmit sem találsz hozzá, ergo vagy az eredeti boltból rendelsz (nem occó) vagy távol-keletről (kicit occóban).
Viszont kezdőknek ideális, akik nem akarnak nagy téglákkal rohangálni. És magasabb nikotin tartalmú liquidekkel is használható, amivel talán egyszerűbb az átszokás, mert jobban pótolja a nikotin “visszatöltését” a szervezetbe :smile:
Szóval, próba cseresznye!
RELX hivatalos oldal
RELX FB csopi
RELX ismertető / bemutató videó
Buherálás / töltés / tisztítás / pénzspórolás (PATRON)
Replacement Pod Cartridge for RELX

u.i. amit nem értek, hogy az egész cuccos megvan? vagy csak magát a töltő fejeket (patronokat) szeretnéd eladni?

1 kedvelés

Igen, csak a patronok.
3 csomag. Egy csomagban 3 db van.
Talán 9 ezer környékén megy csomagja.
3 ezer/csomag árra gondolt az eladó, csak.menjen el, mert neki nem kell.

Nem akarok “ünneprontó” lenni, de nem tudom, mit mondjak… :thinking:
Eddig nem láttam volna (anno még az élő csoportokban) , hogy vki ilyet használt vagy keresett volna, természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem használják “nálunk”.
9.000 Ft?!?!?
Amint említettem, mindennek annyi az ára, amennyit adnak érte. És természetesen ilyenkor az a kérdés, hogy árulni vagy eladni szeretné az illető, pláne, ha nem egy “felkapott” cuccról beszélünk. De ki tudja, lehet hogy vki pont ezt keresi :sunglasses:
És még egy bibi, hogy legtöbben az “occó” árakat nézik, és némi árrést még meg tudnak emészteni.


U. I. ha itt meghirdeted, törlöm a hozzászólásomat, nem akarok üzletrontó lenni :roll_eyes::nerd_face:

1 kedvelés

Na, ezt továbbitom az eladónak, köszi szépen a segitséget :slight_smile:

Erről van szó egyébként
Egyáltalán nem ertek hozzá amúgy

Viszont, azt is vedd figyelembe, hogy ezek nem üres patronok.
A kínai árak amiket küldtem, azok üresen annyi amennyi.
Szóval, jó lenne megtudni, hogy milyen típusú liquid van a patronokban!?
Íz (aroma), nikotin erősség, esetleg PG/VG összetétel.
És akkor így talán más lesz a “lány fekvése”.
A többi, hirdetést követő eladási sikeresség… PASS
De azért, egy misét megér :metal:
Hajrá! :blush:

Egy ilyen képet találtunk róla
De úgy erzem, nemigazán ismert márka ez nálunk, szóval nem folyok bele, max ha megkér felteszem ide. De mindenesetre köszönöm a válaszaidat, hasznos volt,mert eddig nulla infónk volt róla.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap múlva. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.