Segítség kérés

Sziasztok!
Segítenétek még emészthető szintre beárazni a korábban meghirdetett Dani Mini és Kayfun X–et. Nincs kettő High End szettre szükségem a Micro és 22-es Kayfun bőségesen elegendő. Főleg, hogy egy 5 órás riasztószereléssel gazdát cserélhetett.
Már lejjebb vittem az árakat, még a 22-es Lite Plus-nál is, pedg az LD.fekete, feláras…
Újak számla van garancia még 23 hónap. Mi a baj velük?




2 kedvelés

Most pontosan mennyiért kínálod?

Hát pont ebben kér segítséget. :wink:

3 kedvelés

60+55 volt még legutóbb

3 kedvelés

Az a baj velük, hogy highend…nagy mázli kell hozzá, hogy jó árban elmenjen. Vagy egyáltalán elmenjen…nem annyira triviális ennyi pénzt kiadni vape cuccokért, viszonylag kicsi a felvelő piaca itthon a highend cuccoknak szvsz.

Szóval eredeti ár minusz 20%, felrakod, vársz pár hetet, ha nem kell senkinek viheted lejjebb az árat, ami persze nem jó biznisz vagy vársz tovább, akár hónapokat is.

Pedig a dani 60k-ért nagyon jó ár, a kayfun x valahol 40-50k között lehet, 40 alatt az is extrém jó ár, szvsz.

Ennyi, ez ilyen.

6 kedvelés

Szia! Ha minden jó és minden hibátlan ahogy írtad akkor semmi baj nincs velük! Azzal kell számolnod, hogy nem egy alsópolcos kategóriát kínálsz. Ezekre pikk-pakk nem jőn a vevő. Az itthoni vaperek 2-5%~a potenciális vásárló ezen kategóriáknak. Számításaim szerint ennek 2-5%-os csoportnak kb:0.2-0.5-a keres titán Danit ill. Kayfun X és DLC Ligtot. A Dani 55-70k reális lehet viszont a Kayfunok 25-35k ha gyorsan akarsz megválni tőlük jóval alatta kell kínálnod.

6 kedvelés

Szerintem ha nem kenyérre kell jobban jársz, ha megtartod és befogod őket napi használatra, jobb, mint bagóért eladni.

7 kedvelés

Sokat olvasgatok nálatok és lejött, hogy többen kerülgetik a forró kását. Vesznek 3-4 18k eszközt, csalódnak. Kacsingatnak a jobb márkák felé, majd megveszik a klónt. Tesztelik és nyugtázzák, hogy a gyári jobb lehet…

4 kedvelés

Van ilyen is, szerencse kérdése, van amikor 1 nap alatt elmegy, van hogy 2 hónap alatt sem. Van hogy Jani hetente megjegyzi, hogy megvenné a rubilk rta-dat (nem, nem eladó) :rofl:

7 kedvelés

Kereslet az lenne, csak nem fizetőképes.

7 kedvelés

Szerencsére nem, de sajnálom és jobb helyet remélek neki. Már fontolgattam, hogy júniusig várok, majd befogom munkára, de rettentő hülyeségnek tartom. A Micro marad ünneplőnek.

Jaja, olyanom nekem is van. :sweat_smile:

4 kedvelés

És mért tartod hülyeségnek befogni?

2 kedvelés

Mert a munkám miatt koszos, büdös lesz. Arra vannak a kommersz Pod-jaim, amiket nem sajnálok.

4 kedvelés

Érthető. Akkor várjál vele.

2 kedvelés

Nem visel meg lelkileg, hogy fél év után kuka. Némelyik szívható kéz nélkül is.
Most elképzeltem a Danit a súlyával együtt miként vicsorogva szorítom, ropognak a fogaim… de nem, hiszen nincs automata….

Nem beszélve arról, hogy az, aki ennyit áldozna tankra-mod-ra, már konkrét elképzeléssel bír (mini helyett mikro, 24 helyett 22), ami tovább szűkíti a potenciális vevők körét.

5 kedvelés

Illetve azért uram bocsà de olyan is akad akinek egyáltalán nem tetszik​:flushed:Bocs minden fun- tól.

3 kedvelés

plusz ha van 50k-d rtara nem biztos, hogy -5k-ért használtat veszel, szóval jó árnak kell lennie…szóval a highend ilyen, nagy a bukó sajna

7 kedvelés

Az igazság az, hogy meg sem kellett volna venned…szóval tekints rá úgy, hogy tanulópénz az amit buksz rajta.
Egyszerűbb lenne ha kiírnád licitre…és ahogy emelkedik az ajánlat biztos lesz egy ár amennyiért oda is adod.

5 kedvelés