Rdta kérdés

Ha megfelelő hosszú a vatta akkor tökéletesen tudja biztostani a láncslukkokat is. Nálam csak akkor sikerült dry hitre futni, ha túl rövidre vágtam a vattát, de azt meg már tekerésnél is lehet látni, hogy ez lehet necces lesz. De ugye elrontott tekerés esetén bármely kazánnál hasonló eset történne.
Klónnal csak egy Kylin Mini v2-vel próbálkoztam még nagyon az elején, de negatív tapasztalattal jöttem ki a tesztből, így a klónokat elengedtem. Bár a Dwarv klón még ott libeg a lista végén :smiley:
Igazából az én ízlésem ami magával hozza hogy szinte csak RDTA jöhet szóba. Nagyon hepciás vagyok az ízekre és ha már egy kicsit is azt érzem, hogy gyengébb akkor kapa van annak a tanknak. De hogy példát is mondjak, nálam az Ammit is elvérzett ilyen téren több próbálkozás után is, pedig arra is azt olvastam itt, hogy jó íze van. A Matohoz képest én úgy fogalmaznék, hogy van íze :smiley: Aláírom, jobb, mint az előtte próbált RTA-k, de számomra messze van a jótól.
Persze ezek mind egyéni, szubjektív vélemények, attól, hogy tudom, hogy van 1 jó tankom, én magam is nagy erőkkel kísérletezek tovább :smiley:

2 kedvelés