Rdta kérdés

Engem személy szerint zavar amikor egy ehhez hasonló kérdés alatt azzal kezd valaki, hogy “ezt nem ismerem, de…”
Viszont most én is így kezdek :smiley: A Pyro családot nem ismerem bár volt tervben hogy beszerzek egyet, viszont a Mato RDTA-t napi szinten használom és imádom. Annak az építése könnyű, nem igényel fizikus végzettséget, nagyon jó ízek jönnek ki belőle. Ha csak a tudás felét is tovább vitték a Pyro családban, szerintem rossz kazán az sem lehet. Bár nézegetve, nekem nem jön át, hogy hogy jut fel a liquid a tekerésre. Se sodrony, se leengedett vatta se semmi. Asszem a v4-nek van az alsó méhsejt levegőzése vagy mi a fene, az kifejezetten tetszik. Mivel a v3 is dualcoil így valszeg még a Matonál is teltebb, ízesebb gőzöket lehet előcsalni belőle.
Illetve maga az RDTA-król nekem az a véleményem, hogy verhetetlenek ízben, ezért is lehet jó választás egy RDTA vásárlása egy szinte bármilyen RTA-val szemben. Bár igaz ami igaz abszolút high end RTA-kat még nem próbáltam (By-Ka, Dwarv és hasonló számomra túlárazott kazánokról véleményt nem tudok formálni, mert számomra már észszerűtlen vásárlásnak érződik az ára miatt. Akkor már inkább 2-3 RDTA :smiley: )

Szerk: Találtam a képek között infót, a vattát kell lelógatni… Így számomra egy negatívum odakerült. Szerintem sokkal szebb és stílusosabb az acélsodronyos kapilláris léellátás egy RDTA-nál, de ez abszolút csak személyes vélemény.

3 kedvelés