Mesh furcsaságok

Sziasztok
Akinek van mesh kazánja, attól kérdezném, h a képeken látható barnulás(égés?) mitől lehet? Találkoztatok már ilyennel? Pár pöffentés után néz így ki. Gondoltam betöltöm a KTS szilvás cuccát végre, de az íz is borzalmas volt. Belélegzésnél lila airwaves rágó íz, kifújásnál meg márványsajtos​:thinking::nauseated_face:


3 kedvelés

Szia. Porlasztóban találkoztam életemben először mesh - el, de nem tudtam hová tenni. Ugyanis azelőtt még életemben nem láttam ilyet, és mivel letörtem a kivezetéseit, huzalból készült helyette a pótlás. Amúgy borzasztó volt a első találkozásom vele. Az első szívás egyből égett vatta ízt hozott. Egyébként meg tudom érteni a feltalálóit is, a minél több gőz érdekében mindennel próbálkoznak. Más: Engem ez a kép már megint elgondolkoztatott: A barnulás nem ott van, ahol melegszik, hanem ahol a kazán külső falához ér hozzá a vatta. Én mindig is gyanítottam: Bizonyos folyadékok maguk is vezetik az áramot (Savas kémhatás miatt?) Például megtámadhatja az elektródákat, és akár oxidálhatja is azokat? Például a sós víz elektrolízise még a saválló acélt is megeszi. (Tapasztalat. A felszabaduló klórgáz a gyanús.) Csak elgondolkodtató kérdések egy amatőrtől. Az égés káros anyagokat szabadít fel a dohányból. És minálunk az elektrolízis teljesen ártalmatlan? Aki okosabb nálam, megpróbálhatja az esetet tanulmányozni.

2 kedvelés

No
Nem a mesh lappalvan hiba.
Megépítettem dualba, pár slukk után így néz ki:



Most szétszedem, kitakarítom, de gőzöm nincs(de, van gőzöm​:rofl:), h mi a tosz lehet.

5 kedvelés