Purity plus mtl rta

Sziasztok a fent említett tankot tervezem meg tekerni az lenne a kérdésem,hogy hanyas magon lehetne a jó 2 vagy 2,5 magra tekerjek?Kinek mik a tapasztalatok hogyan kéne próbálni?:thinking:van bőven coilom mondjuk ezek közül kéne bele rakni valamelyiket.:grinning::wink:

4 kedvelés

ja és ginat tervezek bele rakni majd​:grinning:már mint elszívni​:grin:

3 kedvelés

Szia. Próbálgasd bele a csavarhúzókat vagy a tekerősegéddel a deckben lévő levegőbeömlőre. Amelyik passzol bele, vagy közelít hozzá méretben akkora legyen a magméret. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

2 magra ment bele ss316 coil 28 ga nem rossz mondjuk de majd még próbálgatom​:grinning:

2 kedvelés

Én ss-el használtam 2.5-es magon.

4 kedvelés

megnézem azt is akkor majd.:wink:

2 kedvelés

Holnapra ne felejtsd el elhozni, aztán majd dobunk bele egy jó kis claptont. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Most válaszolt az ismerős aki rendelkezik vele: 2,5 mag, 28GA ss huzal, Firebolt vatta amit használ.

4 kedvelés

Jaja, egy jó kis triple fused clapton bele, aztán mehet a gőzszex. :rofl:

4 kedvelés

Egy Stragged Staple Fused Claptont. :joy:

5 kedvelés

Azaz, lánctalpot nekije! :grinning:

4 kedvelés

Viszem az összes huzalt, ami van itthon, csinálunk belőle egy vegyes huzalt, aztán meglátjuk! :slightly_smiling_face: Csak azt nem tudom, hogy a kb 1cm átmérőjű huzalt hányas magra tekerjük. :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Segitek: .01 :wink: :smiley:

Szerkesztes: bocs, az sem lesz jo, inkabb: -50 igy talan kijon egy normal 2,5-os tekeres atmeroje.
Bar erdekelne milyen tankot terveznetek arra a huzalra :smiley:

4 kedvelés

ááá claptont nem szívesen rakom bele mtl be :joy:

3 kedvelés

Ne aggódj, csak trollkodunk. Különben is majd @anon31274546 rakja bele. :rofl:

3 kedvelés

Ilyet meg nem probaltal, majd @anon31274546 megtartja a bemutatot, csak gyozd felszedni az allad :wink: :joy:

2 kedvelés

tudom én,neki meg engedem bele rakja majd :joy:de vágom szerettek trollkodni nagyon is​:rofl::rofl::+1:értem én a viccet​:grinning:

2 kedvelés

:joy::rofl::grinning: jó lesz a be mutató az igaz​:sweat_smile:

1 kedvelés

nem is viszek csak egy poris wenaxot magammal akkor meg a,kicsi hero podot​:joy::joy:de @anon31274546 még abba is bele rakná a claptonokat biztosan​:rofl::rofl::+1:

3 kedvelés

Fényképes és mozgóképes bizonyítékokat várunk szeretettel az elhajlásotokrol. :blush: Érezzétek jól magatokat. :kissing_heart:

6 kedvelés