Honnan rendeljek Purity Plust?

Sziasztok!

Utánanéztem, sokat olvastam a csoportban és végül a Purity Plusra esett a választás mint mtl rta. Ez lenne az első rta-m, és ahogy néztem nem tűnik bonyolult dolognak, csak az elején látszott annak.
A kérdés az lenne, hogy ti mit ajánlotok, honnan lenne érdemes megrendelni, ahol készleten is van. Ezt az Oxyzig nevű oldalt néztem, csak nem vagyok benne biztos, hogy kihoznák hozzánk.

2 kedvelés

Szia,

itt elvileg van:

Ez egy elég szűk mtl tank, csak hogy tudd.

2 kedvelés

Szia István,

Ahogy olvastam te is használsz ilyet, vagy legalábbis van neked. Én egyelőre egy vaporesso gtx one mellé használnám, aztán idővel majd cserélem valami jobbra. Te tudnád ezt így együtt ajánlani? Vagy képen meg tudod mutatni esetleg?

Csak használtam, már nincsen meg.

1 kedvelés

Szerinted jók együtt kezdésnek?

az attól függ mennyire levegősen akarod használni

1 kedvelés

A szűk Mtl-el én megvagyok igazából. Főleg a nikotin meg a “cigi feeling” miatt. A felhőpöfékelésre inkább a vízipipám használom :smiley:

1 kedvelés

Akkor jó lehet a purity, a levegőzést leszámítva én szerettem.

2 kedvelés

Köszönöm a segítséget!

Itt is van,akciós is.

Már nincs​:disappointed:

szállítanak ide hozzánk amugy? :grin:

Szerintem igen.

2 kedvelés

csak azért kérdem mert van egy jo pàr rta itt​:sweat_smile:megnézem majd.A kosárig csak eljutok​:sweat_smile:

2 kedvelés

Ezer százalék,hogy @Janos_Groszeibl rendelt már innen​:grin:

1 kedvelés

igen igen szerintem tuti​:grin:

1 kedvelés

vbar szállít ide, van kupon is, ha hírlevélre feliratkozol

1 kedvelés

Természetesen többször is.

Sejtettem :grin: Nem egy kínai webshop! :grin:

Sok jó cucc van és hivatalos vapesytems viszont eladó.1 bosszantó csak náluk,hogy bele gravíroztatják a gyárba a saját nevüket is a tank aljába.