Merlin nano

Sziasztok,na hát van ez a kis pici mtl tankom még keresem a megfelelő ízeket benne.Kérdésem az lenne,hogy ki melyik huzalt rakná bele a kicsikébe ki melyiket ajánlaná hány menet,hány magon stb stb?Ja,és levesnek a primo megy bele majd.:wink::grinning::slightly_smiling_face:Ezek a huzalok vannak itthol ezek közül lehet válogatni.:grinning:köszi előre mindenkinek.

7 kedvelés

ja meg arra lennék kíváncsi,hogy pl kanthal ból mtl ben melyik ga vegyek mert még azt nem próbáltam kinek melyik jön be? :grinning:

4 kedvelés

28GA-t használok kanthalból, nekem ez a tökély.

4 kedvelés

majd ki fogom próbálni akkor köszi szépen Viktorom​:+1::wink::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A kínálatból én a 28GA Ni80-at próbálnám ki.

4 kedvelés

2,5 magon? 6 7 menet?

3 kedvelés

2 mag is jó lehetne szerintem oda​:grinning:nem tudom melyikkel próbáljam.igaz próbáltam már 2 es 2,5 magon de még keresem a setupot itt​:grinning::wink:

3 kedvelés

Szia Szabi! Szerintem az Ni 80 26Ga 1,5 mag 7-8 tekerés! Ott komoly lehet nagyon! Kb mint a 16-os Dvarw!

5 kedvelés

jelenleg 2 magot raktam bele ni80 28ga próbálom 6 menet 0,78 ohm 15w tolom nem rossz de a 1,5 magot is ki fogom próbálni olyat még úgysem próbáltam olyan kis magon tekerni​:grinning::wink:

4 kedvelés

Mindenképp próbáld meg és a kicsi afc-t tedd be neki szerintem az bele a tuti!

4 kedvelés

meg fogom próbálni csak még olyan kis magon a vattát tudjam bele húzni majd​:wink::grinning:lehet homlok horpasztó lesz ha szívni fogom​:grinning::rofl::wink:

4 kedvelés

Az lehet ,de jó ízeid lesznek!

3 kedvelés

Jó kis tank az nagyon! Igazi kávézós !

4 kedvelés

Tényleg a Dvarw 16 -hoz hasonló méretű a kicsike. Nekem is ajánlgatták a szűkebb afc -ket, de úgy vettem észre, az ízén semmit nem változtat, csak behorpad a homlokom. Én maradok a legnagyobb 2 lyukú afc - n. Próbálgattam a szűkebbeket, nekem nem jönnek be. A mag átmérővel ha lementem 1,7 mm-re már annál is erősebbek az ízek. Csak én claptont használok, és az kövérebb a csupasz drótnál, ha nem vagyok elég ügyes, kívülről lezárlatol. Nikróm80 28/40GA huzalból 8 menet az ott van nálam 1 ohm körül.

3 kedvelés

én 2 magra tekerek benne nem rossz kis tank el lehet szopogatni​:blush::wink:

Ni 80 28ga 1.5 magon 7-8 tekerés 0.75-1 ohm 8-12 watt :ok_hand:

2 kedvelés

annyi próbáltam én 1,5 magon is úgy sokkal szarabb vattázni de kivitelezhető mondjuk​:sweat_smile::wink::blush:lehet meg fogom 1,5 magra megint tekerni úgyis régen csináltam már olyan kis tekerést

1 kedvelés

Minel kisebb a mag annál jobban MTL-re való? Pl 2.5mm MTL dl-re pedig már ibakbb 3mm kell?

2 kedvelés

dl ben annó 3 magra tekertem az bőven elég volt a merlin nanoba viszont elég a 2 mag de a 1,5 mag is oda mehet ki hogy szereti​:wink:

2 kedvelés