A Tastyvapeshop mostantól TastyJuice

A TASTYVAPESHOP TASTYJUICE-ra változik

KÜLÖNLEGES AJÁNLATUNK VAN SZÁMOTOKRA

- 20% A TELJES MEGRENDELÉSRE

Használd a VITAJ20 kódot és igényelj -20% kedvezményt

új e-shopunk teljes választékához

  • A kedvezmény a már leértékelt árukra nem vonatkozik
15 kedvelés

Hát ez egy csodálatos húzás volt!!
Pont rendeltünk volna amikor bezárták a webshop-ot.
Erre azt a választ kaptuk “facebook csoportban meghirdették”. Se egy e-mail, semmi…
Nagyon pozitív volt az első tapasztalatunk velük, erre sikerült nekik lerombolni…
R.I.P Tasty (remélem ezt még elbírja a nyomdafesték)
Többször átgondoltam, mire ez megszületett.:rage::rage::rage:

3 kedvelés

Engem e-mailben értesítettek, hogy változás van, gondolom azért változtatták a nevüket mert túl egyértelmű volt, az új név meg nem annyira, sok gebasz volt mostanában főként itt.

4 kedvelés

Ohhh, hát ez már lerágott csont.
1x órája??
Napokkal ezelőtt küldték az utolsó e-mailt.
Hisztiztem velük 2 hetet, hogy gondolták ezt…
Az első levelére vagy 1 hétig nem válaszoltak.
Leírtam nekik, más boltok tudnak levelet küldeni, akciókról, változásról, stb, stb.
Meg persze gratuláltam nekik, mivel egy üzletnek a facebook a fő kapcsolattartási szolgáltatása a vásárlókkal. (Lényegében ennyi)
Kiegészíteném:

Nézd a hozzászólásokat.


Sárga keretes az adott sztori.

Közben a youtube hozzászólásoknál felfedeztem egy Vaperinás ismerőst :grin:
@anon51972836 :100:
Én ezt a történetet jelenleg pozitívan könyvelem, legalább kapcsoltak.
(És intéztem nektek -20%-ot :joy::rofl::joy::rofl::joy::joy::joy:)

3 kedvelés

Az üzlet kommunikációja egyenlő a nullával cserébe közel vannak.A YouTube csatornàjukat nem szeretném minősîteni.Minden összehasonlítás nélkül…pàr éve elakadtam egy dologban és îrtam a LiquidHall csapatának semmit nem remélve.Reggel 9-kor csörgött a telefonom​:flushed: Konkrétan felhîvtak és úgy kaptam segítséget!!!Nálam az etalon shop a LiquidHall!

11 kedvelés

Nekem nem volt gond velük :thinking: 2x rendeltem, megkaptam időre :heart_eyes:, a vape shopok youtube csatornáját nem nézem :see_no_evil:, mert ugye mindenkinek maga felé hajlik a keze, ha elakadok akkor itt a vaperinán biztosan van segítség :smiling_face_with_three_hearts:, és megoldás :grinning:, vagy a Google :face_with_monocle: De általánosságban elmondhatom, hogy egyik bolttal sem volt gondom, kivéve a vapingunderground ami számomra nulla :skull_and_crossbones: :poop: :-1:. A LiquidHall-ról is rendeltem többször, és számomra az öt legjobb Vape Shop-ban benne van :v: :100:.

11 kedvelés

Nekem sem volt gondom velük.A kommunikációt emlîtettem de az még tulajdonképpen nem a legfontosabb.Minden shop akikkel próbáltam kommunikálni válaszolt valamilyen formában ők soha ennyit mondtam.

5 kedvelés

Nekem csak egyetlen dolog vágta ki a biztosítékot!
Nem jelezték a 2-3 hetes szünetet, ami rendelés előtt fájt picit. Mivel rendelek magamnak és még 3 másik személynek, akik miattam vapelnek. Mindenki az analógról szokott át.
Mivel elég fura vagyok ezen a téren, ha megtetszik egy bolt akkor csak ott vásárolok.
Ha valamivel felharagítanak, akkor ott többet nem vásárolok.
A Vapingunderground nekem is off, de még ők is küldik mindig az e-mailt az akciókról…
Mindenki defektes valamiben, hát nekem ez ebben nyilvánul meg.

4 kedvelés

Nincs ezzel gond…én képes vagyok drágábban is rendelni ha szimpatizàlok egy shoppal​:rofl: Mondjuk a LiquidHall az árakat tekintve is elég jó.

5 kedvelés

Helló! Én péntelen berendeltem tőlük néhány A&L aromát meg literes Revolute alaplevet. Viszont Lost Vape UB max x3 porlasztójuk nincs. Írtam nekik e-mail-t, hogy tudnak-e beszerezni és a rendelésemhez hozzáadni. Pár óra múlva válaszoltak is, hogy ezen a héten szerda körül kapnak, és addig nyugodtan adjam le a rendelést, majd addig nem küldik ki a csomagot, majd csak akkor, ha a pori megérkezett, és majd értesítenek, hogy mi az ár. Szóval szerintem elég jó volt a kommunikáció. Amúgy múlt héten 3x leveleztem velük, és pár órán belül mindig válaszoltak.

6 kedvelés

Hm…szóval akkor neked vàlaszoltak nekem nem … akkor???A helyzet ugyanaz…ezt hîvom rossz kommunikàciónak.Ha kettőből egy embert elvernek egy utcàban akkor az biztonsàgos hely vagy kerüld el?!

3 kedvelés

Aki ismer az tudja hogy rendelek pár oldalról.
Még eddig "senki nem tudott elverni " :joy:
Mindent megkaptam még innen is és minden oldalról is.
Mindenkinek egyéni hogy honnan rendel,de én nem mindent tudok (tudtam )megvenni amit szeretnék egy shopból.

4 kedvelés

Az aromaparadise-ból is felhívtak ha valami nem volt készleten de a weben meg igen.
Ők is korrektek voltak.
Sőt vaperfatertől is hívtak mert volt valami hasonló ott is.
Én nem haragszom senkire :grin:

7 kedvelés

@anon51972836 Értelek. Én csak az általam tapasztaltakat írtam le. :face_with_hand_over_mouth: Amúgy nem eresztették bőlére a választ, és nem is annyira hivatalos, csak gyors szükszavú, lényegretörő válaszok voltak, mintha éppen chat-elne az ember.
Mindenki onnan rendel ahonnan szeretne. Én pl. szeretem ha valamit akciósan, olcsóbban be tudok szerezni, de persze legyen megbízható! :ok_hand:
És valóban fontos a jó kommunikáció is!!! :point_up:

5 kedvelés

Én már csak akkor rendelek ha valami akciós és mellé még minimum 2 darab kupont fel tudok használni. Ja és legyen free shipping :sweat_smile:

6 kedvelés