Puha flakon és Base

Sziasztok!

Lehet valahol kapni ovális puha flakont 50 és 120ml-es méretben?
Korábban az aromaparadiseon volt, de az bezárt, viszont nagyon megszerettem ezt a flakont.
Köszönöm mégegyszer a korábbi ajánlást, valóban sokkal jobb választás mint a többi flakon, amiket használtam ezelőtt.

A Kumuluson kapható Master DIY alaplé jó választás? Hónap eleji akcióban kb. 3000Ft-ra jön ki az 1 literes.
Tudom, hogy alapvetően a Floravita is ott van, mint opció(itt kb. 2200Ft-ra jön ki a 70/30 arány), csak ha kezdőnek ajánlanék valamit, akkor szempont, hogy minél kevesebbet kelljen mixelni. Illetve ne 4-5 boltból kelljen összevadászni a dolgokat.
Használja ezt a fajta alapot valaki közülünk?
Előre is köszönöm a segítséget!

2 kedvelés

Szia!
Ugyan nem az az ovális, de a vape42-nél amik vannak puha flakonok is jók szerintem.

6 kedvelés

Pont akartam ajánlani, én is szeretem :+1:

5 kedvelés

Teljesen. :+1:

5 kedvelés

Én ezeket a flakonokat használom https://varrogepcentrum.hu/termekek/ures-olajozo-flakon-125-ml?gclid=Cj0KCQiAnrOtBhDIARIsAFsSe50yeSI2aP46t5QUmKLvrswmhgr9dACl7R_Cw1XqGn1vvwhdYd_aTTEaAiR2EALw_wcB
https://varrogepcentrum.hu/termekek/ures-olajozo-flakon-60ml-

5 kedvelés

Pont ezeket, vagy ilyet? :wink::grin: Ezek is jónak látszanak.
(Én a kemény Chubby-stílusúakat nem komálom egyedül).

3 kedvelés

Ezeket már elhasználtam, szóval már csak ilyeneket :wink: :smiley:

Teljesen rendben van a kumulusos alap.

1év alatt totálkárosra vágtam a chubby gorilla flakont…de van kb 30db 100ml-es üres MS e-liquides flakonom ami ezerszer jobb, puhább. Gorillát nem vennék már mert kemény mint a Tarzan sarka :rofl:

3 kedvelés

Köszönöm mindenkinek, Base kérdés tisztázott!
A flakonokkal kapcsolatban még lenne egy pontosító kérdésem.
Ezeket találtam vape42-nél:

Liquidhallon is találtam egy típust, amely kumuluson is kapható:

Ez a liquidhallos is jó lehet?

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.