Legjobb base?

Sziasztok.
Ki melyik basere eskuszik? En mar egy markaval egyszer nagyon befurodtem, teljesen elvitte az izt(ebbol sikerult maskor is rendelni…) viszont, hogy ultrabiot nem lehet mar kapni, igy keresnem kell mas markat. Elsosorban en 80/20 vagy 70/30 parti vagyok, nektek melyik base jott be? van olyan marka ami nem jott be?

2 kedvelés

Szia. https://www.aromaparadise.hu/alapfolyadekok-pg-vg-eszkozok/ultrabio-pg
Némelyik van most is,a többi érkezik. Nem tudom miért így másolta. Ha a keresőjükbe beírod,hogy ultrabio akkor ott van vg is novemberi érkezéssel.

1 kedvelés

vg-pg kevereket rendeltem, viszont naluk se talaltam(a hivatalos oldalukon) mar csak kulon-kulon fogjak arulni? tudsz rola valamit?

1 kedvelés

Sajna nem. Én külön-külön rendeltem mindig pg-t, vg-t. És az éppen kívánt arányban kevertem. Régebben volt,hogy előre kevertet rendeltem,de aztán rájöttem, hogy van, másra vágyok. Nekem jobb külön.

1 kedvelés

Én is már csak külön veszek, más alap kell egy olyan snvbe, ami 33%-os, más kell ha 20%-os, más kell ha aromát keverek. Más kellhet télen és más nyáron. Egy fix aránnyal nem tudsz pontosan keverni.

1 kedvelés

vg-pg keveresnel is kell varni, van “erlelesi” ido?

én megkeverem és amíg kitisztul totál homogén átlátszóra addig várok vele

1 kedvelés

Hacsak nem aroma nélkül használod, akkor bármely aroma érlelési ideje szignifikánsan több,mint a pg-vg “érlelési” ideje,mivel annak nincsen. Jól legyen összerázva,kitisztulva azt ennyi. Valamint én tank töltés előtt mindig összerázom a már bekevert bármit is. Biztos ami tuti. Ha véletlenül az összetevők menet közben úgy döntöttek volna,hogy haragban vannak,és távolságtartóan viselkednének egymással,akkor egy laza rázással emlékeztetem őket arra,hogy nem véletlenül vannak egy flakonban. :joy: