Próba cseresznye :)

Keverjünk :smiley: Úgy hallottam hogy az eliquid.vg cuccai mostanában gyengébbek… Próba :slight_smile:

8 kedvelés

Kíváncsian várjuk az eredményt. :blush: Én egyébként nem hallottam ilyet. :thinking:

2 kedvelés

Állítólag a booster kapar, mellékíze van… Gyártottam 5%-os maximum serry- t belőle, holnap már többet tudok :slight_smile:

3 kedvelés

Szia!
Egy ideje tőlük rendelünk nikotinos alapot meg néha aromát is,nem tünt eddig gyengébbnek​:thinking:

1 kedvelés

Elkészült a mű :slight_smile: A booster teljesen jó, semmilyen mellékíze sincs, tökéletes. Mindemellett még az ára is nagyon jó :slight_smile:

5 kedvelés

Nagyon köszönjük @PSzancso, ezt jó tudni. :blush:

2 kedvelés

Én 100 ml 100mg/ml nikotint veszek 8800-ért. Ez hármasra keverve több mint 3 liter alaplébe elég, de 2,5 re keverem és így elegendő 4 liter alaplébe, ami nekem kb 1 éves adag. A 2 lier pg+ a 2 liter vg 8-9000 körül van postával, így kb 18000 ft egy éves gőzölés, + a kb 40 aroma, ami nagyjából 60 ezer ft. Szóval 80 körül megáll az egész, ez havi szinten 6500-7000 ft. Szóval 80 ezer egy évre való leves+ veszek évente 2 szettet, ami mondjuk 60 körül van, így mondjuk 140, de legyen az egész 150 ezer, ez havi 12 500 ft és a szettek megmaradnak, vagyis pénzt lehet visszanyerni belőlük, főleg hogy nem kerülnek ki a lakásból, egy kivételével. Jó buli ez nagyon a normál dohányzás bármelyik fajtájához viszonyítva.

5 kedvelés