Prestige - Pear Coconut Caramel


Prestige - Pear Coconut Caramel

Tartalom: 10 ml aroma, 60 ml Chubby Gorilla flakonban

Javasolt érési idő: 5-7 nap

Származási ország: Németország

Beszerzési hely: e-vaper.eu

A mai teszt alanyát egy sokak által ismert szlovák e-vaper csapat jóvoltából hoztam, amely egy lágy karamellbe burkolt körte és kókusz ízkombináció. Az alábbi linkben szereplő webshopjukban mindent megtalálsz, amire szükséged lehet: készülékek, aromák, alaplevek, valamint egyéb kiegészítők az otthoni barkácsoláshoz. Korrekt árakkal dolgoznak, és gyorsan szállítanak hazánkba. Minden ízkategóriából bemutatok majd termékeket, köztük olyanokat is, amelyek kevésbé ismertek Magyarországon.

A Prestige Pear Coconut Caramel aroma egy olyan ízkombináció, amely a desszert és gyümölcsös jegyeivel azonnal megnyerővé teszi a terméket. Egy igazán különleges párosítás, melyben a körte és a kókusz fog dominálni.

Az illat kellemes meglepetést okozott, mivel mindhárom íz tökéletesen felismerhető. Az összhatás egy kókuszos süteményre emlékeztet, amelyben a gyümölcsösség és a karamell jellegzetes illata is jelen van. Az ízélmény hűen tükrözi a leírást: belégzéskor a körte és a kókusz dominál, míg kilégzéskor az édeskés karamell érződik. A körte íze kellemesen lágy, nem túl erőteljes, de éppen annyira hangsúlyos, hogy felkeltse az érdeklődést. A kókusz krémes jellege a karamellel, finom édesítést és mélységet ad az ízprofilnak. A karamell nem válik túlzottan dominánssá, hanem finoman kiegészíti a kókusz lágy textúráját, kiegyensúlyozva ezzel a teljes ízélményt. Az édesítés sem maradt ki ebből a csemegéből, amit egy közepes erősséggel jellemeznék.

Összegzés: Eleinte kissé bizalmatlanul álltam hozzá a teszteléshez, mivel nem tudtam elképzelni, hogyan működik együtt a körte és a kókusz íze. Azonban a használat során teljesen meggyőzött a termék íze és illata, hogy ez a „szokatlan ízkombináció” remekül kiegészíti egymást. Olyan, mintha egy kókuszos süteményt képzelnénk el, amelyet körtedarabokkal és egy kevés karamellöntettel tettek még finomabbá. A flakon egyszerű és letisztult dizájnt kapott, de a benne rejlő élmény mindenképpen megéri a 7,56 eurós árat.

A terméket az e-vaper által forgalmazott ArtVap alaplével kevertem, amit természetesen megtalálhattok a kínálatukban is.

14 kedvelés

Köszi​:+1: gépi kókusz vagy az élethűbb fajta? :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Inkább az élethű, bár keveredik a karamellel.

4 kedvelés

Már akartam is kérdezni régebben, hogy ezeket a liquideket amelyekkel csinálsz élménybeszámolót, mindet el is szívod az utolsó cseppig, vagy csak megkóstolod őket ? Mert egy jó pár liquidet kipróbáltál már …:wink: Nem számoltam , de rengeteg volt már …:+1:

2 kedvelés

Én is kérdeztem már, összeöntögeti-e :grin:

2 kedvelés

Általában el is szivom, bár sokat a feleségemnek adok. Főleg a hűsîtőseket. Az aroma koncentrátumokbol keveset szoktam keverni, sokszor csak kóstolót. Volt amit már feldobtam cserére vagy eladásra is

3 kedvelés