Aromamester Pisztáciás Fagyi

Pisztáciás fagyi

Származási hely aromamester.hu

Megmondom frankón, nem tudtam milyen lesz…jó lesz e vagy sem…De ár érték arányban gondoltam, ha jó akkor jó vétel és átszokok.
Mivel sokatok ajánlottátok már a pisztáciát és még sose vettem (Vape42-ből igen lehetne de nagyon szürke voltam hozzá, hogy “annyit kiadjak érte” így inkább mondom próbára jó lesz ez).
Első illatolásra az aroma meglepő volt. Elég tömény illatkompozítció fogadott az aroma flakonjából. Az íz-illat amit kiéreztem elsőre az a tipikus lidlis pisztáciás fagyi illat volt. Na mondom jó lesz ez (remélem)
Az oldalon látható ajánlást követtem, mely szerint 6%-ban ajánlott keverni. Így 60ml 70VG/30PG2mg alaphoz töltöttem 4ml aromát…rázogattam félretettem 1,5 hétre. Néha megráztam beleszagoltam kellemes jó illattal fogadott.
Eljött az idő.
A tank amibe tettem az Diplomat RTA SS316 Ni80MTL Claptonnal 2.5 magon 4 tekercs.
Vatta Bp mods pro vape cotton.
Miután összeraktam a felszerelést már nagyon vártam a hatást hogy beleszívjak.
Először az amit kaptam az első slukktól elég érdekes volt igazán nem tudtam mit is érzek mivel az elmúlt fél évben csak vape42 2 típusú liquidjeit szívtam és eléggé ráálltak az ízlelő bimbóim szerintem. Szóval kellett vagy 3-5 slukk hogy elkezdjem érezni az ízét az új csodának. Meglepő. -számomra-
Illatra nagyon kellemes pisztáciás vanilia illat leng be mindent.
Ízre halvány nem tolakodó nagyon kellemes pisztáciás íz nagyon halvány vaniliás ízzel harmonizálnak. Kifújásnál jobban kiérződik a “fagylaltos” érzés mely a pisztáciás előízt szinte megszüntetni vélhető és helyébe a vaniliás kellemes egyveleg áll be.
Kokszolása elég kellemes ugyanis egész napos használat mellett sem kokszol. 3-4 nap allday vape mellett kezd érződni hogy kéri az új vattát és utána ismét isteni finom.

Így végszóra, akik szeretik a pisztáciát (amiről nekem fogalmam sincs milyenek) azt tudom ajánlani, hogy egy próbát mindenképp megér mert nekem nem volt pénzkidobás. Kellemeset csalódtam az ízvilágában és az összetételében.

9 kedvelés

A “setup”

7 kedvelés

44 bejegyzés egyesült egy létező témába: Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Milyen huzalt használsz benne, mert annak a 0.54 ohm-nak elég kevés az a 9 watt… annak kellene minimum 20-25 watt hogy valamennyire elő jöjjenek az ízek… de ez szubjektív… kinek mi jön be…:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Coilology mtl clapton

pici tekerés, pici tömeg, felfűti azt az a 4 amper áram
de ha jól látom van beállítva “curve” is, és magasabban kezd fűteni mint 9w
engem a jobb felső sarokban lévő 0% miértje érdekel :smiley:

Továbbá köszi a tesztet @Kastor, lehet kövi kosárba ez is bekerül
láttam hogy van coconut 2-d is, kíváncsi leszek a véleményedre, kollégám imádja.

3 kedvelés

Mert épp akkucsere előtt lőttem a fotót…:face_with_hand_over_mouth:

Ez most az én kedvencem is :+1:a króm és a pisztácia szerintem kovalens kötésben van :grin:

Ti aztán nagyon vágjátok a témát…:slightly_smiling_face:

Kovalens kötés… mi a szösz…:rofl: