Journey Signature - Coco by Ivana


Journey Signature - Coco by Ivana

Gyártó: Horvát

Kiszerelés: 24ml aroma koncentrátum 120ml-s flakonba csomagolva.

Maradva a Horvát gyártó desszert vonalán, egy kókuszos csemegét választottam, amiről viszonylag sok pozitív visszajelzést hallottam. A leírás szerint egy édes, kókuszos sütemény ízű aromát ízlelhetünk, ami a desszert ízek kedvelőinek köreiben igen népszerű lehet.

Egy nagyon kellemes kókusz krém illata van, amin még a tejszínhab illatát is érezni lehet. Az ízében külön-külön érezhető a kókusz, tejszín, valamint a süteményes része, ami szerintem leginkább egy tortára hasonlít. A kókusz nagyon élethű, a tejszínnel egyben egy nagyon lágy és krémes krémet alkot, amit a végén a torta megédesít. Az első kóstolásnál volt egy fura utó íz, amit nem igazan tudtam hova rakni. Aztán egy két tank gőzölés után rájöttem, hogy van benne egy kis fehér csokoládé is, aminek van egy úgymond csípős íze, nehéz ezt leírni, de biztos tudjátok, miről beszélek J . Szóval, ez a kis csokika dob egy kis pluszt a kókuszos tortán, ami bevallom, igen finomra sikeredett. Összeségében egy finom kókuszos süteményt kapunk tejszínhabbal a tetején, megszórva fehércsoki darabkákkal, amitől még különlegesebb lesz a gőzölés élménye. A terméket a liqudhall édesszájú részlegétől kaptam tesztelésre :slight_smile: , ahol érdemes még szétnézni, mivel összesen 14 fajta termék található a polcon, a journey classic sorozatból.

10 kedvelés

Kókuszos torta :heart_eyes:
3 szelettel, pls.
Éhes is vagyok így ebéd után 2 órával :wink::rofl:

2 kedvelés

Ez ahogy olvasom a tf coconut macaront idézi nekem leírásodból…mennyire hasonlóak?

Azt is próbáltam, nem hasonlítanak egymásra. Itt jobban előjön a kókusz, a fehér csoki más irányba viszi az ízeket, A TF egy kicsit visszafogottabb.

érdekesnek tűnik…lehet a következő csomagomba én is beleteszem mert szeretem ezeket az édes desszertes ízeket.

Én most eszek. De ahogy olvastam megéheztem. :laughing:

3 kedvelés