Prestige Dessert - Orange Cake


Prestige Dessert - Orange Cake

Származási ország: Németország

Tartalom: 10 ml aroma, 60 ml Chubby Gorilla palackban.

Javasolt érési idő: 5-7 nap

Az Expran Group Lengyel gyártó terméke, ami Németországban készül. A Prestige termékekből három sorozat is kapható: desszert, dohány és gyümölcsös variációk, amik egészen kedvező árban mozognak. Az értékelések között keresgélve sokkal okosabb nem lettem, mivel nem sok mindent találtam a címben említett „Orange Cake” termekről. Az biztos, egy narancsos süteményt kóstolhatunk a gyártó szerint :blush:.

Az illata tökéletesen megfelel a leírásnak, finom narancsos sütemény illatot áraszt. A képen látható piskóta egy kis narancs lekvárral, porcukorral megszórva, nagyon jól néz ki és valóban ilyen az illata is.

Azonnal jött is az ízteszt, mivel nagyon kellemesnek találtam a látványt és az illatot is :blush:. Az alap a narancs lesz, ami kapott egy adag édesítést valamint egy enyhe süteményes „gondolatot” is. A narancs szaftos, jól megérett állapotban van tálalva, intenzíven uralkodik az aromában. A piskóta egy kicsit háttérbe szorulva érezhető, nagy port nem kavar a kész levesben. Egy kicsit átverve érzem magam, mivel az illatában benne van minden, ami kell, de az íz nem azt hozza, amire számítottam. Az édesítés és a narancs íze teljesen elnyomja a süteményt, ami tulajdonképpen számomra a lényeg lenne és ettől kezdve már csak egy gyümölcsös levesről beszélhetünk. Tehát a végeredmény: egy szaftos, jól megérett, édes narancsot kapunk, ami teljesen jól megálja a helyét mint gyümölcsös leves, de ez nem kárpótol a beígért süteményes desszert aromáért.

7 kedvelés

Lassan több a desszertes liquid, mint ahány desszert valaha a bolygón volt :grin:

Jólvan na :slight_smile: a következő gyümölcsös lesz

Erről te nem tehetsz :grin::+1: ugyanúgy áldozat vagy, mint jó páran.