Porlasztós tank vagy RTA? 🙂

Engem sem érdekelt a tekerés, több oka is volt ennek. Szerettem a porlasztókat, szerettem az egyszerűséget és a megbízhatóságot amit nyújtottak. Aztán az első “belenyúlás” után jött az ötlet, próbáljuk ki az építést, talán olcsóbban jövünk ki.
És onnantól nem is maradt más, csak az RTA-k világa. Volt vele szívás, szenvedés, sok-sok elpazarolt huzal (amelyek már nem voltak menthetők), törött palást és elgurult csavarok, káromkodás az asztal alatt, keresve az elgurult, kiesett “alkatrészeket”. Nekem még a mai napig időrabló “szórakozás”, de megéri! Arról, hogy mennyit szenvedtem vele, Zoli és Tibi is tudna mesélni, bár remélem nem teszik :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Az előre tekert coilok világa pl nem az én világom, sosem szerettem őket és ezután sem fogok rajongani értük. Jó, ha megszenvedek az aprócska sikerért :wink: :wink:. Jelenleg is hever a ládában néhány, de inkább újra és újra nekifutok a saját tekercikelésnek. Biztonsági tartaléknak viszont nekem tökéletesek. Ezért jó a vape világ, azt teszed ami jólesik és úgy, ahogy jólesik! És senki sem pofoz fel mindezért. :rofl: :heart_eyes: :wink:

4 kedvelés