Polcon hagyott AEON Journey + Vaporesso Luxe XR Max

Pedig nem is kivonatos!

4 kedvelés

Lehet a végén megkedveli :grin:és rendelnie kell másikat :joy:

5 kedvelés

A Kék villamosom 5 hónaposan elkukoricásodott. Utána meg 9 hónaposan meg simán borzasztó rossz lett. Amit “időben” elszívtam, 3 hónapon belül, azok OK-sak voltak. (Ok, minimális mellékíz)
(Pl. a Parliament).

1 kedvelés

Nekem bejött ez a száraz pipadohany íz…de tény, hogy még ezt sem tudnám egyhuzamban pl 1 hétig használni. De alkalomadtán tökéletes lesz.

6 kedvelés

Már tudom. A pipadohány miatt rendeltem. A rumig nem jutottam el​:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

:corn: komment folyó sodrása elég erős lehet még de megpróbálok a másik kérdésre válaszolni​:sweat_smile:

Tudom sokan istenítik illetve dicsérik az XR Max-ot de sose vezet jóra ha nem cserélhető az akku és nincs 510-es csatlakozó az eszközön :smile:

Nálam most a Voopoo PnP X porlasztócsalád dolgozik igen nagy megelégedéssel. Három fajta 510es csatlakozós tankot árulnak.

Uforce X tank - fém test cserélhető driptip, felső levegőzés és töltés is.


Ezt ajánlom neked a legkevésbé mert MTL-re szerintem alkalmatlan lenne neked.

PnP X Pod tank DL/MTL - én ezzel kezdtem a PnP X család pályafutásomat. Nem akar nagy cirkuszt csinálni. Csak elvégzi a feladatot amire hivatott. Alulról töltés van, felső levegőzéssel. Az fejek (DL/MTL) az 510es testtel kompatibilisek így bármikor cserélheted. Folyást 52,5VG/47,5PG liquid mellett sose tapasztaltam.

Pozitívum, hogy baromi olcsó tankok és már kezd bővülni porlasztó kínálat.

Modnak meg vegyél egy 21700-as akkut fogadó könnyű műanyag eszközt. Mint például az új Lost Vape N100at.

6 kedvelés

Huhh van it kukorica , rum minden. :rofl:.

Na most itt mire kell számítani? Mi ez a kukorica? Nagyon fos kukorica íze lesz ? Vagy mi várható?

Állag, szín és illatra jónak néz ki am…

Azt elfelejtettem hogy el presidente a leveske.

2 kedvelés

Köszönöm a tippet.

Az a baj van most modom dl es mtl is. Smok fortis pl , könnyű , azon van az alberich 2 mtl.

De kimondottan egy zsebcirka a cél hogy ne mod plusz kazán legyen állandóan cipelve. :slight_smile:

5 kedvelés

Nálam favorit. Én a cigaretta papírját érzem benne.

5 kedvelés

Akkor inkább várd meg az Armour G/GS-t​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én a bajszát :roll_eyes::joy:

Amúgy csak pár hónap érés után jön, és nem mindenkinél.

3 kedvelés

Ez mikor jön azt lehet tudni?

Ennyire nem jó a luxe xr max vagy mi miatt nem lenne jó vétel?

4 kedvelés

Akkor puding próbája az evés… noha meg nem eszem de akkor kipróbálom mit ad :joy::joy:

Mérgező nem lehet :rofl:

3 kedvelés

A player sorozattal próbálkoztam eddig de nem jött át ezt meg agyon istenitették sokan … de hát ha elfelejtem h van :rofl::rofl:

2 kedvelés

Csak elvi okokból ítélem el az egész eszközt​:sweat_smile: De én azért választanám az újat mert van belőle cserélhető akkus kiadás.

Pár hét és szerintem már mindenhol kapható :blush:

4 kedvelés

Hát én se ezeket favorizalom , de praktikusabb cipelni magammal mint a nagy mod meg kazános lélegeztetőgép. :joy:

Utána lesek még jobban ennek amit küldtél , nem sietünk sehova. :smiley:

4 kedvelés

A cigaretta bajszát? Hogy mi? :thinking:

3 kedvelés