Polcon hagyott AEON Journey + Vaporesso Luxe XR Max

Sziasztok.

Elbújtam, előkerültem , sok sok egyéb ok miatt eltűntem. :slight_smile: de most próbálok aktív lenni újra.

Van egy 7 hónapja bekevert AEON journey be lett keverve , gondoltam 1-2 hónapot érik akkor biztos tuti lesz, de elfelejtettem hogy van. :smiley:

Most ráleltem, vajon mehet vele a menet ? Jó még? :sweat_smile:

Másik érdekesség , hogy keresek egy utazó zsebcirkát ami nem rángatja le rólam a gatyát ( ha csak nem valami bomba nő :laughing: ) , itt is ott is elfér. Otthon zsivány a mod de néha macera vinni magammal.

Adott egy Vaporesso Luxe XR Max. Van valakinek vele hosszabb tapasztalata? Jó , nemjó? Folyik ? Nem folyik?

Tetszik hogy bika akku, és pikk pakk DL -ről megyek MTL-re, és mérete is patent, plusz elv a GTX pori eléggé jó. De sose volt pod / podmodom.

Ha egy fikarcnyi ki folyás is van akkor nem az én társam , elég volt asszony wenax s3 podjával kínlódni hogy minden is folyt belőle neki :rofl:

Szóval igazából a két kérdés hogy az aeon-ra rámehetek-e ennyi idő után gond nélkül és jó társ lehet-e a luxe xr max?

Köszönöm ha valakinek van vele tapasztalata és megossza velem vagy annak is akinek nincs de megossza velem a véleményét. :smiley:

Pacsi.

6 kedvelés

Szia!

7 hónap? Hisz az gyerek még :smile:
Nyugodtan toljad!

8 kedvelés

Én pont ma találtam meg egy 2021 decemberi dátumost.:slightly_smiling_face: Semmi baja. Egy pici nicet tettem hozzá.

7 kedvelés

Ha szerencsés…mert ha nem, akkor az már 1 hónapja corn :roll_eyes::grin:

6 kedvelés

Már vártam :sweat_smile:
Olyan ez, mint amikor sz@r a vattázás és állandóan pukkan. Elszívsz így egy tankot és utána már kifejezetten várod a pukit :rofl:

7 kedvelés

Ne is mondd…:roll_eyes: Pattogatott kukorica :joy:

8 kedvelés

Csak a Dwarv MTL fl és a Byka Se szokott nálam csattogni :roll_eyes: de azok napirenden.
Expromizer meg soha :thinking: kvalifikált balfa$ vagyok.

5 kedvelés

Ha szabad :grin:no kukorica,de annál több a rum ennyi idő után,némi emlékeim vannak még fiatalon az ízéről de beugrott mi lehet :joy:
Kutya baja !

8 kedvelés

Na de melyik év 04.15? :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

3 cl Sütő, és korsó Balatoni Világos :grin:

Amúgy én csak örülök, ha másoknál nincs ez a kukis szindróma :+1:

2 kedvelés

Ez old captian? Rum íz van bennw?
Az baj. Akkor a két flakon még itt fog állni a polcomon keverésre várva :neutral_face:
Tudnám mit olvastam amikor megrendeltem :rofl:

5 kedvelés

Nem 2015. április? :roll_eyes:
.
.
.
:joy:

5 kedvelés

2021 környékén kezdhette…

4 kedvelés

hasznaltliquid.hu :grin:

3 kedvelés

Tök jó, @Peva71 is visszaaktívult :grinning:

7 kedvelés

Már blokkolják…

3 kedvelés

Dél-pakisztáni VPN-nel bejön.
User: pop
Pass: CoRN

6 kedvelés

Volt egy kis kitérő :roll_eyes::slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ja én északival próbáltam…

1 kedvelés

Pipadohány,finom de tényleg részeges öreg tengerész :joy:
Ott állítólag nem volt más iszóka :joy:

7 kedvelés