Podról mod+tankra: valódi előrelépés?

Még podban is finom shortfillekkel el vagyok látva egy időre, de nem szabadultok tőlem, amint rákattanok az építésre, visszatérek és mindent is megkérdezek a saját keverésű cuccokról. :smiley: -visszhangzó, távolódó ördögi kacaj-

2 kedvelés

Oké majd meglatjuk, a vak is azt mondta​:stuck_out_tongue_winking_eye::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Szerintem van egy új padavan a koreinkben már most vásárlás :sweat_smile: a kosar megbugyantva

7 kedvelés

Azt hiszem én is :laughing: már várom, hogy hogyan fertőzitek meg​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Mi soha csak útmutatás képpen adunk tippeket azaz :sweat_smile:avagy drip tippet

4 kedvelés

Hát a drip tipp mindig kell​:rofl::rofl::rofl: ugye @Zolika ? :laughing:

2 kedvelés

Aaaaaaz fontossss nagyon issss​:rofl::rofl::rofl:
A jobbikból kiskezétcsókolom :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Nem kell ide majom himlo fertozunk mi anélkül is csak mi nem 21 napos lappangási idővel … :sweat_smile: :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: ránk nincs vakcina :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Hát aki ide feljön rendszeresen, annak szuksegeltetik vape anti drip tip vakcina :laughing::laughing:

Nah akkor szabadalmaztatjuk és a még több drip tippet lehet venni …a befolyt összegből

1 kedvelés

Még megebb, el is morzsoltam egy könycseppet, amikor megláttam a végösszeget. :smiling_face_with_tear: :laughing:

6 kedvelés

Nem kell agódni, idővel javul a dolog, a végén már a szemed se rebben. :rofl: Mintha csak levegőt vennél. :grin:

3 kedvelés

Ha kifizetted ,lapozz egyet :grin:onnantól már nem fáj :rofl::rofl::rofl:
Ja,és lepődj meg ha megjön,az beválik mindíg :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

6 kedvelés

Gyorsan be is zártam az ablakot, csak sajnos amire átváltott az egy liquides oldal volt. :smiley:
Aggodalomra semmi ok, alaposan megcsappant a készletük, talán jövő héten feltöltik, úgy pedig technikailag tiszta lappal indulok, jövő héten még nem költöttem egy forintot sem. :person_shrugging: :joy:

3 kedvelés