Pod vásárlás

Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok a témában, régen volt egy iJust-S em de még nagyon régen.
Kisebb pod vásárlása előtt állok, napi használatban lenne, gyengébb nikotinos liquidet használnék hozzá.
-Kérdésem az lenne, hogy milyet érdemes venni? Minőségit szeretnék de mégsem a legdrágábbat. Hülye kérdés lehet, de tölteni kell a fejeket vagy fixen lehet venni töltve? Minden apróság érdekel a témában, nem szeretnék mellényúlni :slight_smile:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!

szia,
nekem elso podom voopoo vinci air volt en vele kezdtem és nagyon megvoltam vele elégedve,

1 kedvelés

POD-nál figyelj arra is, hogy mennyi bele a kazán (porlasztó) mert van amelyikbe 4000 Ft / db míg másba csak 1100 ft.
Porlasztóvásárlásra figyelj, subohm 0,1 ohm-0,5 ohm kell-e meshlappal mert nagy gőzöket akarsz meg GL-ezni vagy az ízekre mész kisebb gőzökre? Mert akkor 1 ohm körüli regular coil porlasztót vegyél.
Készüléknél a beépített aksi mAh képessége jó ha 2000 felett van azért.
Szerintem ez a Doric pl. elég jó lehet, nagyon kompatibilis sokféle voopoo kazánnal és elég korszerű technikai beltartalom:

1 kedvelés

Természetesen van feketében is.
0,8 - 1,0 ohmos Pnp R1 vagy R2 kazánt vennék hozzá (MTL-re).

2 kedvelés

Fejek általában tölthetőek. Olyat vegyél!
Ha tehetünk valamit a környezetért az az, hogy ne vegyünk eldobható podot, engem legalább is zavar a dolog a beépített aksival stb.
Nagy döntéseket nem hozhatunk a bolygónkért csak sok kicsi ilyet.

2 kedvelés

Köszönöm a sok infót! :smiley:
Nagyrészt az íz lenne a fontos hogy jól kijöjjön, gőz nem elsődleges szempont. Akkor az 1 ohm-os körül érdemes nézelődni jól értettem?

1 kedvelés

Ha MTL-ezel akkor 0,5 ohm felett, inkább 0,8 - 1,0 ohm igen.

VOOPOO Doric 60W Pod Kit e-cigi készlet (vaperstore.eu)

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.