Pod rendszer(?)

Sziasztok!

Első e-cigeretta készülékem szeretném megvásárolni.
Sajnos egyenlőre még nem igen vagyok jártas a témában de közel az 50-hez és egy 30 év dohányzás után úgy vagyok vele hogy elég volt.
Egy kettő gondolatmenetet olvastam már, és próbáltam ezeket a “manóbár”-okat is, azok igazából tetszettek, finomak voltak, csak nem túl költséghatékony volt.

Nos én valami ahhoz hasonló egyszerűbb kis pod rendszerű elektoromos cigerettát szeretnék amivel nem kellene annyit foglalkozni, maximum liquidet vagyis nikotinsót cserélni.
Bármi ajánlást hálásan fogadok, mind készülék mind liquid/nic só felöl.

Hálásan köszönöm!

Tisztelettel: Gergő

4 kedvelés

Szia Gergő,

Geekvape wenax népszerű darab, aztán majd várunk a következő komolyabb szett előtt. :grin:

Itt meg tudod venni, van nikotin, alap és aroma is, amire most 30% kupon akcio van, 50 eur felett meg ingyenes szállítás.

5 kedvelés

Szia,én így közel az ötvenhez ìgy kezdtem . Egy Vaporesso GTX one volt az első. Mind ez másfél hónapja , majd egy zeus építős tankot vettem , majd kiderült, hogy ehhez meg kevés az akkumulátor. Így a végére vettem egy Vaporesso L200 szettet is . Kezd el mtl vonalon ami ugye szájból tüdőbe lélegzés , ha ez be válik az klasz , de ne vegyél kis kezdő szettet mert kevés lesz elég hamar . És még egy nagy igazság amit itt olvastam ,ne keress az analóg cigi ízhez hasonló aromát ,mert ez teljesen más . Nagyon jó gőzoket neked .

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.