POD-ot vennék, mit ajánlotok?

Teljes mértékben egyetértek veled. :slightly_smiling_face:
DE,ne offoljuk szét ezt az ígéretes topikot.Ha nekem nem is,de egy nagyon kedves ismerősömnek szüksége lenne egy jó podra,azért is figyelem ennyire,hogy végül mi lesz a befutó. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Luxe xr max kicsit nehéz a készüléket de nem vészes… a többi kritériumnak amiket írtál annak megfelel az mtl re a 6ohm-os porlasztóval ajánlanám, 50/50 liquid-el. Ha jól emlékszem dl bod-dal adták még annó szóval mtl pod fejet külön kell venni hozzá

2 kedvelés

Talán túl nagy watt-on indított és az hamar meg égeti a porlasztót (50-55 watt?) próbáld először 25-30 watton és lassan vid fel amig jo izt nem ad azt neked kell érezni… remélem tudtam segíteni annó nekem is ezt tanácsolták nekem be vált.

2 kedvelés

Eladtam kb 25-30db XR Max-ot, ebből a környezetemben használnak jópárat. Nulla panasz (1db ment tönkre mert 2x betonra esett), porlasztók is ugyanazzal a liquiddel nagyon hasonló mennyiség után vesztenek ízt/égnek be. Szerintem 100+ doboz porlasztó eladása után bátran mondhatom, hogy a GTX porlasztók rendben vannak, nagyon kis százalék lehet csak selejt.
Most a héten volt panasz először folyásra, 35fokban Bombo 50/50 alappal feltöltve 0,2-es porival. 66% PG, csoda, hogy eddig nem folyt… :smiley:

3 kedvelés

Sourcemore-ról vagy Healthcabin-ról rendeljek inkább? Nagyjából végösszegben megegyeznek az árak, viszont nem tudom kell-e vámot vagy adót fizetni? Van-e eu-s raktáruk?

Egyiknél sincs plusz költséged és mind2 ajánlott shop.
Nekem a HC most a kedvenc…régebben az SM volt.

5 kedvelés

Soucemore-on ez a tájékoztató van:

Adó- és Vámadók

  1. Nem számítunk fel semmilyen forgalmi adót vagy exportvámot.

  2. Kérjük, vegye figyelembe, hogy megrendelésére behozatali vámok, adók, tarifák, vámok, DDP, ÁFA és hasonlók vonatkozhatnak, amint a csomag megérkezik az Ön országába.

  3. Minden importadó és vám a vásárlót terheli. A fogadó ország által kivetett vámok és adók kívül esnek ellenőrzésünkön és hatáskörünkön.

  4. Arra kérjük ügyfeleinket, hogy tájékozódjanak a helyi hatóságoktól, hogy megtudják, milyen behozatali vámokat vetnek ki az Ön lakóhelye szerinti országban. Az ügyfél felelőssége, hogy ismerje az Ön országában/joghatóságában érvényes törvényeket, mielőtt a Sourcemore termékeit megvásárolná. A Sourcemore termékeinek az Ön országában való blokkolása miatt felmerülő díjak kizárólag a vásárlót terhelik.

Healthcabin-on meg ez:

Vámadó
Az Adó-/Vámdíj a célországban a vevőt terheli. Javasoljuk, hogy a megrendelés feladása előtt tájékozódjon a helyi vámhivatalnál az esetleges importadókról, vámokról és tarifákról.

Megjegyzések:

  • Ha azt szeretné, hogy módosítsuk a termék bejelentett nevét és értékét, kérjük, írjon nekünk e-mailt.

  • Ha a futár általi kézbesítés során extra szállítási díjat számítanak fel, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a kifizetett számlájával/nyugtával.

EU és az Egyesült Királyság kiskereskedelmi vásárlói
Kérjük, válassza a “Dedikált vonal” lehetőséget, hogy elkerülje a vámadókat.

1 kedvelés

No para, sokan rendeltünk már mind2 oldalról jópárszor, benne van az áfa az árban, semmi plusz költség nincs. A legolcsóbb shippinget válaszd.

5 kedvelés

a “dedicated line”-t válaszd mind2-nél … HC-n amúgy is az a legolcsóbb

4 kedvelés

Rendben. Köszönöm! :grin::ok_hand::+1::crazy_face::wink:

2 kedvelés

Sourcemore-on nem találtam “dedicated line”-t. :grin:

3 kedvelés

Most nézem…azóta ott Specialpack Line lett a neve

4 kedvelés

Igen. És azt is írják ott, hogy “Megjegyzés: Az EU- országokba az IOSS- szel szállítjuk, és az áfát a mi oldalunkon fizetjük.”
Úgyhogy … már nyugodt vagyok. :grin:

4 kedvelés

Az ajánlások ellenére egy Voopoo Argus G2-t rendeltem a soucemore-ról. 10 napja utazik! :airplane:
Nem tudok elszakadni Voopoo termékektől! :grin:

2 kedvelés

Jó lesz az, + üres podfej 0.7-es coillal.

5 kedvelés

Én is ebben bízok! Egyik ismerősömnek ez van, és ő meg van vele elégedve. Remélem nekem is megfelelő lesz! :grin:

4 kedvelés

Megérkezett 24 nap utazás után. Bár a sourcemore specialpak szállítással 10-20 napot ígért, de megérkezett. Nagy utat járt be! Csak kibontottam, még nem próbáltam.




Üres pod fejet nem rendeltem, nem tudtam jó-e hozzá, amit kinéztem.

Argus Pod Cartridge-t (1.2ohm) rendeltem, de ahogy nézem nem biztos, hogy jó lesz hozzá, mert mintha kisebb lenne az illeszkedése, és mágnes sincs rajta, pedig a leírás szerint passzol hozzá.

6 kedvelés

Üres argus podfejet rendelj és mehetnek bele az ITO coilok.
Minden argus pod kompatibilis egymassal.

7 kedvelés

Akkor miért nincs ezen a podfejen mágnes?

3 kedvelés

Rodolfo

4 kedvelés