POD-ot vennék, mit ajánlotok?

Nem baj ha kicsi, ha legalább megvan 20…Wattos​:thinking:

3 kedvelés

Mommámeg kitől idéztem! :sweat_smile:

3 kedvelés

Hmmmm…Polt? Ja nem, Freud! :joy:

4 kedvelés

De mi van a liquid folyással, 20W-on korai lesz…

3 kedvelés


Szia!Én ilyet használtam.Minden kritériumnak megfelel és csak ajánlani tudom​:grinning:

5 kedvelés

:pray:Köszönöm az eddigi ajánlatokat!:+1:
:point_up:És várom a továbbiakat!:grin:

4 kedvelés

@SzG88 Az általad ajánlottaknál (Oxva Xlim Pro, Luxe X Pro) lehet csak porlasztót cserélni vagy komplett fejet (cartridge) kell cserélni?

2 kedvelés

A Xlimbe csak fix fejek vannak tudtommal (nem is baj, nekem most hamarabb szakadt szét a gumi a feltöltőnyílásnál, minthogy beégett volna a porlasztó:slight_smile:)
A Luxe sorozathoz kapható fix poris és üres fej + porlasztó kombó is. Ezek is nagyon jól bírják, kolega pl csak Ragnarok-ot szív, 300ml-t bír neki egy darab…
Kínából filléres mindkettő, healthcabinról 2000ft körül jön ki 3db fej a Xlim-hez és 5db gtx pori az X Pro-hoz is.

5 kedvelés

Köszönöm! Valamelyiket megpróbálom. Csak még nem tudom melyiket. :grin: Még a Voopoo Argus E40-el is szemezek. :grin:

3 kedvelés

Oxva Xlim Pro, nekem az van fél éve és imádom! 7éves ecigis tapasztalattal mondom, már tényleg mindent kipróbáltam a piacon amit lehetett! :smiley:

7 kedvelés

@SzG88 @tibikee95 Hány ohm-os podfejjel használod? MTL-re 0.8ohm 1.2ohm a jobb? Milyen pg/vg arányú liquidet használsz? Hányas nikotinnal?

3 kedvelés

Sourcemore-hoz valakinek esetleg van kuponja? :grin:

2 kedvelés

VAPERINA kuponkód - 10% OFF, hátha működik :grinning:

4 kedvelés

Megnézem!

3 kedvelés

Működik! :+1:

5 kedvelés

Niksóhoz szokták az 1,2-est ajánlani, én 0,8-ast használok (Bombo Supra Reserve van benne fixen mostmár)

4 kedvelés

Én a 0,8-assal használom, nekem pont tökéletes, nagyobb ohm-ossal még nem próbáltam.
Mostanában rámentem a nikotinsókra, az ilyen kis podokban már azokat szoktam használni.
Nikotinsók közül is az Elfliq amit sokat szoktam venni.

3 kedvelés

Ezt éppen most írták ki másik fórumon…

"Adott egy Vaporesso Luxe XR, RDL 5ml-es, 0,6ohm-os mesh gtx coil, illetve jelenleg 50/50es niksalt banán íz, ès 70/30 málnás. Mind a kettővel az orrán száján folyik a lètyó, pedig minden komponens zsír új, max 1-2 napos. Nincs elfáradva semmilyen gumi alkatrèsz sem, semmi sem hibás. Szívásnál íz alig van, szörcsög, nem vèszesen, de köpi a levet (50/50nel oke alairom, de 70/30as lével szinten…). A teljesen atlatszo liquid fel nap utan elszinezodik es iszonyat budos lesz, egy nap utan kvazi tonkreteve a coilt, mert utana barmilyen mas levet rakok bele, atveszi ezt a sargas barnad budos izt, szint.

Barmi otlet mit csinalhatok, mert 1-2 naponta uj coil az nem normalis, a liquid szinten full pazarlas, hogy a 90% papirtorloben vegzi…"

2 kedvelés

Szerintem ott valami problèma lesz a pod elektrónikájával,mondjuk ennyi pènzèrt(20K),már elvárható lenne a minősègbizosítás ,vagy porlasztó gond,amiből kifogott egy hibás szèriát. :thinking:

2 kedvelés

Na, én pont az ilyenek miatt váltottam rta-ra…nem azért mert zavart a porik egyszerű ki-be csavarása :smiley:
Totál hülyének/átverve éreztem magam mikor kifogtam egy olyan 30db-os szériát aminek minden darabja 2nap után a kukában landolt. Azt még tűrtem mikor néha volt csak selejt.

Gyakorlatilag a Dvarw K-m is ezért ment a piacra…pedig amúgy nagyon kedveltem

3 kedvelés