Pod és a dohányos ízek

Sziasztok!
Egyszerűsítettem kicsit az életemet és vettem egy Ursa Nano pro-t. A gyümölcsös ízek nagyon jók vele viszont jobban szeretnék dohányos ízeket. Momentán csak egy Discovery parliament van itthon(nem számolva az Al Carlo dohány vs egyébb ízeket) de őszintén olyan mintha a semmit szívnám. Tudtok olyan aromát ami bevált podban?
Másik kérdés ami mondjuk nem a témába vág, esetleg tudtok oldalt ahonnan Zap! aromákat lehet rendelni? Liquidcityn jó ideje elfogyott státuszban van azis meg az Aius is.

3 kedvelés

Szia

Fansziáknál van zap:
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/recherche?search_query=Zap

Szerintem a dohány külön állatfaj, oda kell a jól beállított rta konfig. Mondjuk én nem dohányozom, szóval majd hátha valaki megcáfol.

Mennyi ideig hagytad egyébként érni? Mennyi százalékban keverted? Ha dohány íz, 5 hét pihi, vagy több.

Nem pont ursula, de…anyum podjába ahogy beletöltöttem valami királyos dohányos finomságot abban a pillanatban beégett szerencsétlen fejecske.
A gyümi-mentol cucchoz jó, de a kokszolódós liquid sajna nem a barátja.

Sokat nem hagytam mikor elkezdtem de azóta már 1 hónap eltelt kb. Van egy Ares2 meg egy steamcrave aromamizer plus v3 de a mod gyér hozzá már és nem volt hangulatom 30-40 plusz aksiért venni másikat. Azért vágtam bele inkább egy podba.

Szia! Melyik porlasztóval hajtottad dohányos lötyivel? Nekem 0,8-as elég szépen hozza ill. a 0,6 fej is hozta rendesen a Journey Discovery ízeket. RTA-hoz képest 85-90% tud.Ez elég jó szerintem.

1 kedvelés

A la tabaccheria-nak vannak direkt podokra gyártott dohányos aromái.

1 kedvelés

A wattal próbáltál játszani? Lehet kell még rá egy kis kakaó. De az is lehet, hogy töményebbre kell keverni, pláne ha vg többletes az alaplé. Meg persze az ízérzékelésünk sem egyforma, valakinek már az 5% is elég más meg vígan keveri ugyanazt 15-be.

0.8-al tolom.

50-50es a lötyi, amúgy SnV…

Szia,
Nekem az Ursa Baby nagyon jól kihozta a dohányos ízeket is. Két márkának az ry4 dohányosa volt összekeverve, és teljesen jól lehetett érezni. Igaz, baromi száraz is volt. :roll_eyes:
Ugyanúgy 50-50 volt az alap, és 0.8-as a pod.

1 kedvelés

Tyű, nem ócsó lötty. Pláne a 60milis longfill :grinning:

Nem szívtam még,de ami olcsó nem biztos hogy jó. Persze a drága sem mindíg.
De én inkább szavazok több bizalmat egy drágábbnak mint az olcsóbbnak.
De van hogy még én is tévedek :crazy_face:

Mivel podra specializálták elvileg, így kevésbé terheli a porlasztót. Vagyis elvileg ritkábban kell cserélni, mint egy normál kivonatos arománál. Ha a megspórolt porlasztó árát is beleszámoljuk, akkor közel sem biztos, hogy annyira drága lenne.:wink: