Dohány Aromák

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a képen látható aromák mennyire kokszolnak? Mivel nem csak egy rta-ban, hanem egy podban is használnám, így fontos lenne!

Ezen felül keresek valami erős karakteres, esetleg füstös, CSAK egyedüliként dohány ízt!
Illetve érdekel kinek mi a kedvenc dohány vonalos íze!

Előre is köszönöm kedves vaperek!

Képen látható aromák:
-A&L Ryan USA limited
-Bomba Vorona
-Bombo Pandora
-Bombo Pompeii
-Don Christo Pistachio
-Infamous - Originals Gold MZ Coffee
-Vampire Vape Virginia


A pompey és a pisztácia tutira nagyon kokszol, én azt podba nem tenném. Anyáéba próbáltam, abban a pillanatban sült be kb a porlasztó.
Ja és füstösbe nekem az azhad ami bejött. Sima füstös íze van, se nem édes, se nem gyümis.
Szeretem kávéhoz.

A Vorona nem vészesen, de igazából olyan semmilyen az egész. Így közel 3 hónap után (11.10. óta nem fogyott el a 60 ml) meg kifejezetten sz.r íze lett.

1 kedvelés

Ezt sajnálom, köszi:((

Ryan nem kokszol de nem porlasztó barát . Szigorúan 5-6% csak . Íze meg ragad a porlasztóban :face_vomiting:

Az nekem nem probléma, abba a kis kategóriába tartozok aki több hétig, hónapig is lazán szív egy aromát :grin: Köszi!

A la tabinak vannak direkt podokhoz készült aromái. Annál dohányosabb nem nagyon van.

1 kedvelés

Te hány %-ban szoktad keverni?

A&L nem kokszolós, DC Pistachio piszkosul tud, de megéri; a többit nem ismerni…:pleading_face:
A pod és a dohányos vonal nem lesznek jó haverok, esetleg(!) Journey szuperkoncentrátumokat merném bepróbálni, azok jellemzően nem kokszolósak és max.2.5%. De a többi alapvetően porigyilkos lesz podban.

1 kedvelés

Köszi!
A Journey -re mindenféleképpen rá pillanatok! De akkor lehet nézek a pod-ba inkább egy-két gyümis aromát! Azok remélem annyira nem kokszolósak

Na megnéztem, de pontos leírást nem találtam hogy mégis melyik a Journey szuperkoncetrátum. Ha beírtam a Journey discovery aromákat dobta ki a kereső, ezek lennének a szóban forgó aromák?

1 kedvelés

50/50-es liquidhez 10%-ban. Próbáltam a 8%-ot is, az nekem kevés volt. De én nem a podos aromákat használom, hanem a normál la tabi aromákat, amik ugyan kokszolnak rendesen, viszont ízben számomra a legjobbak.

Azaz. Helyes kis 10ml ampullák, nem ez a 120-as flakon​:grin:
(Cohiba,Dune,Mild Seven ajánlott)

2 kedvelés

A discovery journey aromák mind jó választás.
Nekem lassan 1-éves.
1-hónap után kóstoltam nem volt rossz de most nagyon ott van.


3 kedvelés

Nincs nálad kukoricás mellékízük a régieknek sem?:slightly_smiling_face:

Hát azt nem érzem.
A cohiba,parliment, olyan m type beütésűek.
Kukoricás mellek izt nem érzek.

1 kedvelés

Neked valami más lehet Zoli ha senki nem érzi a :corn: ízét :rofl:

Kóstolj meg egy iqost és utána már nem fog feltűnni :joy:

Áhh…olyan vagyok, mint a választási malac​:grin: gerjedek a kukoricára​:joy:

Amúgy én már elengedtem a Journey-t, pedig a Parliament az egyik kedvencnek indult :roll_eyes: (igen, a nagyon enyhe Mtájp ellenére).

Na az vajon milyen ? :thinking::joy: