Dr. Fog - Donuts - dohz nutz


Dr. Fog - Donuts - dohz nutz

Származási ország: Németország

@Ispy csomag: 12/3

A Dohz Nuts igazi finomságot kínál. Ez egy finom és puha fánk olvasztott aranykaramellbe mártva és pörkölt földimogyoróval megszórva. Hogy a németek se maradjanak ki a sorból, @Ispy uram dobozában válogatva találtam rá erre a finomnak tűnő leírással rendelkező desszert ízre. Nos, az illatában igazából minden jól kiérződik, a fánk a mogyoró és a karamell is. A kellemes illata alapján már beigazolódik a sejtésem, hogy ez bizony az lesz, amit a leírásban olvashatok. Az ízek szépen vannak összehangolva, beszíváskor egy édes fánk tárul elénk, ami kifújás után keveredik a mogyoróval és a karamellel, amitől egy mogyoróvajas ízesítést érezhetünk. A fánk nagyon finom, talán a termék legjellegzetesebb íze, mindvégig jelen van - édesen, mint ahogy az kell. A pörkölt mogyoró és a karamell a háttérbe húzódva ad egy pluszt a fánknak, mintha mogyoró krémmel lenne megtöltve az édesség. Az édesítést kicsit feltolták a skálán, de túlzásokba nem estek vele, mivel ha már fánkot pöfékelünk, akkor legyen édes, és hozza ki a fánk sült ízét. Hosszas gőzölés során valamiért kialakult bennem egy gondolat, mintha az egész egy ”Churros” spanyol fánk lenne. Lehet, hogy ez az állítás csak az én képzelgésem, de nagyon hasonlít az ízére, bár ez is - az is egy fánk, csak más formában. Összeségében egy rettenet finom levest hozott össze a gyártó, az illata és íze tökéletesen passzol egymáshoz, amit egész napra is használhatóvá tettek az ízek kombinálásával.

4 kedvelés

Volt nekem, sokallottam benne a “tésztát”, amúgy nem volt rossz :+1:

Igen, az van benne bőven :+1::grin:

5ml és egy kokszhegy az eredmény. Ja, ezt is @Peva71 szponzorálta.

1 kedvelés

Érdekes, én a 10ml elhasználása után még jónak találom a tekerèst. Gondolom te MTL -ben próbáltad. És köszönöm neked és Peva kisasszonynak is a cuccot :+1:

Igen, mtl, 1 ohm 14 watt és csak úgy hányja kifelé a briketett.